Zebranie mieszkańców osiedla nr 1

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

24 września o godzinie 17:00 w przedszkolu nr 2 w Trzemesznie (ul Chrobrego 8) odbędzie się zebranie mieszkańców Osiedla Nr 1 w Trzemesznie. Na obrady zaprasza przewodniczący Ryszard Dembiński.

Głównym punktem spotkania będzie zgłaszanie wniosków do budżetu na przyszły rok. Nie zabraknie okazji do dyskusji na bieżące tematy, dotyczące problematyki osiedla.

W zebraniu wezmą udział pracownicy Urzędu Miejskiego Trzemeszna.

Osiedle Nr 1 obejmuje ulice: Aleja Jarosława Kazimierza Szymańskiego, Aleja Odzyskania Niepodległości, Bolesława Chrobrego, Dworcowa, Działkowa, Fabryczna, Foluska, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Mieszka I, Mogileńska, Ogrodowa, Piastowska, Składowa, Plac Powstańców, Gnieźnieńska, Przemysłowa, Różana, 22 Stycznia, Toruńska, Mjr. Władysława Wleklińskiego oraz Żółwia.

Przewodniczący R. Dembiński zaprasza wszystkich mieszkańców.

5 Komentarze do Zebranie mieszkańców osiedla nr 1

ogloszenia
 1. piesi napisał(a):

  Przepraszam ale moze nie na temat do tego art. ale to co sie dzieje na Rudkach wola pomste do nieba nawet pieszo nie mozna isc trzeba sp… ć po rowach na trzeciego kierowcy sie pchaja 100 na godzine od krzyza do przejazdu i odwrotnie jak mina tory to pi..a do dechy przeciez niedaleko jest przystanek gdzie dzieciaki czekaja dopiero oczy sie otworza jak sie cos wydarzy nie ma mocnych na debili droga policjo zapraszamy na Rudki mandatow w pip jak od krzyza jak i od torow normalne bezmozgi jezdza zalozc progi zwalniajace bo to co sie teraz dzieje to masakra prosimy o interwencje dla bezpieczenstwa.

  • Anonim napisał(a):

   Może teraz przed wyborami któryś kandydat obieca,że coś zrobi a po wyborach zapomni jak nasz pan radny Chojecki.

 2. mieszkaniec xx napisał(a):

  Dziękuję za zaproszenie.

 3. Anonim napisał(a):

  A wiadomo już.kto kandyduje na burmistrza i radnych?

 4. czarny kuń wyborów napisał(a):

  Dyziowaty ale czy na “sucho” przemawiac bedzie to nie wiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado