Strona główna Na sygnale Zderzenie trzech pojazdów w Cytrynowie

Zderzenie trzech pojazdów w Cytrynowie

1614
13

Trzy samochody zderzyły się dzisiaj o godzinie 7:40 na drodze krajowej nr 15 w Cytrynowie. Fiat punto uderzył w tył samochodu peugeot partner, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Uderzenie było na tyle silne, że przepchnięty peugeot uderzył w stojącego przed nim citroena C3.

Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala kierującego fiatem, skąd po przebadaniu został zwolniony. Na skutek kolizji rozbity został przód fiata, pozostałe pojazdy miały mniejsze uszkodzenia.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. W czynnościach na miejscu zdarzenia, oprócz pogotowia, brały udział dwie jednostki straży pożarnej – z Gniezna i Trzemeszna oraz policjanci z Trzemeszna i Gniezna.

13 KOMENTARZE

  1. Co Ty k….. znowu zrobiłeś ja w cb mi wierzę znowu pijany jechales czy co ??? Ta twoja matka powinna cb z domu wyrzucić za to co robisz

  2. No brawo! Kolejne autko poszło! Tylko pogratulować. Kto Ci dał prawko?! Pytam się kto!? Czas wyciągnąć wnioski z tego!

    • To nie jest winne miejsce,tylko brak uwagi na drodze,a z wpisów wynika że on tak jeżdzi i rozbija.Kto ciemniakowi dał prawko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj