Strona główna Na sygnale Zderzenie pojazdów na Gnieźnieńskiej. Ranne dziecko, kierujący „po użyciu”

Zderzenie pojazdów na Gnieźnieńskiej. Ranne dziecko, kierujący „po użyciu”

6684
10

W sobotę (22 października) na ulicy Gnieźnieńskiej w Trzemesznie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów.

Jak informuje nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierująca renault trafic – 27-letnia mieszkanka Inowrocławia – nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i nie zachowała bezpiecznej odległości przed poprzedzającym pojazdem, doprowadzając do zderzenia z dostawczym iveco daily oraz osobowym fordem mondeo.

W wyniku zdarzenia 8-letnia pasażerka forda z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala w Gnieźnie.

Okazało się, iż kierujący iveco był po użyciu alkoholu. „Badanie wykazało niemal 0,5 promila w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za wykroczenie odpowie przed sądem” – mówi A. Osińska.

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł. W czasie działań służb ruch odbywał się wahadłowo.

10 KOMENTARZE

    • A ty glupi jestes czy jaki? To ze ktoś miał promili iles z władzy czy nie władzy to znaczy że ty tez możesz pic przed jazda? Ile to można ciągle porównywać się do rządzących? Sam ich wybierasz. Chory kraj polak Polakowi wytknie przerost formy wynioslosc i rywalizacja żeby być lepszym.

    • tak po piwku z wkładą bo jednym skoczy bardziej inni mniej
      mi sie zawsze kumpel dziwil czemu ja na spotkanie do baru autem jade a nie pieszo ano dlatego ze 30 min i piwko sie rozchodzi a jak 2 piwka to 1h i nie ma nic takze jedno piwko czy 2 to nie problem albo 1 piwko z wkładka albo 2 zwykłe – juz sprawdzona metoda !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj