Strona główna Na sygnale Zderzenie trzech pojazdów na granicy gmin

Zderzenie trzech pojazdów na granicy gmin

1838
21

Trzy samochody – dwa ciężarowe oraz osobowy volkswagen – zderzyły się dzisiaj (około godziny 13:10) na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie, przy granicy gmin Trzemeszno i Gniezno. W wyniku wypadku dwie osoby z volkswagena odniosły niegroźne obrażenia. Opuściły samochód o własnych siłach. Pomocy medycznej udzieliła im obecna na miejscu załoga karetki.

Do zdarzenia zadysponowano także strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Gnieźnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie oraz policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Na tę chwilę nie są znane przyczyny stłuczki – wyjaśnia je policja.

Początkowo droga pomiędzy Gnieznem i Trzemesznem była całkowicie zablokowana.

21 KOMENTARZE

 1. traci moc wątek z Samych Swoich – bij, albo sam będziesz bity. Sharan i bił, i był bity 😉 Dobrze, że skończyło się niegroźnie dla uczestników.

 2. Dokładnie ostatnio jadąc do Gniezna przez te panie co tam stoją ,jeden kierowca o mało by wypadek nie spowodował.Czas wielki żeby ktos się tym zajął 😯

  • U nas likwiduje się ławki na skwerku. Bo ławki to śmierdzące g…a. Nie wiem czym jeden człowiek tak przekonał władze, że te ławki nie wróciły. Pada deszcz, mokro wokół a rzeczy ćwiczących zamiast na ławkach leżą na mokrej ziemi.
   Czy nikt nie widzi, że to jest sytuacja rodem z „Misia” Barei? A urządzenia do ćwiczeń można łańcuchami powiązać.

 3. Nic nie zrobią dwukrotnie dzwoniłem już do Gniezna w tej sprawie, gdyż dwa razy kierowca poprzedzający mnie na drodze zmusił mnie do gwałtownego hamowania bo chciał sobie popatrzeć, jedyne co robią to przyjeżdżają pogadają z nimi kto wie czy nie skorzystają i jadą do Gniezna dwa telefony i dwa razy byłem świadkiem takiego zachowania.

 4. wypadek miał miejsce ok. 13.10. Dokładnie trzy godziny później auta biorące w nim udział stały tak, jak na zdjęciach powyżej, strażacy kierowali ruchem, tworzyły się gigantyczne korki w obydwie strony. Mało brakowało, a tak nielubiane przez Was „leśne atrakcje” dzieliłyby się z nami, unieruchomionymi w obydwu kierunkach, swoimi kanapkami i kawą z termosu.

 5. Bareja by miał temat na film ze wpisu krokieta. Jakie to smutne, że radni w tym względzie są tacy biedni i nic nie mogą z tym zrobić. Ciekawa sprawa.

 6. Trzeba dojść kto jest pomysłodawcą placu do ćwiczeń w plenerze. Wziąć się ze tego kogoś, żeby ten plac tak potrzebny ludziom znormalniał a nie śmieszył.

  • Chodzę na siłownie ćwiczyć i ławki do niczego mi nie są potrzebne.Nareszcie nie ma młodocianej,kpiącej widowni! A miejscowej pierduśnicy,życzę znalezienia innego miejsca do podziwiania aktywności…. :)Przypadkowo stało się fajnie i przyjemnie.Trzeba było od razy nie montować ławek.

 7. A ja mam w tyłku siłownię bo jestem stary i niezdarny. Tak lubiłem pogadać ze znajomymi na tych ławkach ,nawet poplotkować bo nie ma ludzi co nie plotkują. Młodzi wcale nie byli kpiący, nawet fajnie tez można z nimi pogadać . Koło bloków też piją piwko na ławkach ,głośno mówią i jest dobrze. Kto wie, jak, to niech nada, to do telewizji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj