Strona główna Na sygnale Zderzenie przy parku „Baba”

Zderzenie przy parku „Baba”

1296
24

Dwa samochody osobowe – Peugeot 206 i Opel Astra – zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Orchowskiej i drogi powiatowej w kierunku Miat. Do kolizji doszło około godziny 11:30. Jedna osoba została przetransportowana do gnieźnieńskiego szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie, ratownicy medyczni i policjanci. W trakcie działań służb ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Hospitalizowana kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń. Przyczyny zdarzenia ustala policja. Nieoficjalnie wiadomo, że kierujący Oplem Astrą, jadąc od Witkowa w kierunku Trzemeszna, nie dostosował się do znaku stop i wymusił pierwszeństwo przejazdu kobiecie kierującej Peugeotem, jadącej w kierunku Orchowa.

24 KOMENTARZE

      • Nie zmienia to faktu, że kierowca Peugeota jadąc zgodnie z przepisami był narażony na utratę zdrowia. To że ktoś się zagapil to jedno, a drugie jechał zbyt szybko skoro nie mógł wyhamować, ani nie był blisko wyhamowania (widać po zdj zderzenia) . Proszę się postawić po drugiej stronie i wczuć w odczucia osoby poszkodowanej z nieswojej winy.

      • to że autem kieruje ktoś tobie bliski nie oznacza jeszcze, że nie jest winny kolizji. chyba logiczne prawda? wszyscy sprawcy wszystkich wypadków są czyimiś bliskimi. chyba też logiczne!

  1. JESLI KIEROWCA NIE ZNA SIE NA ZNAKACH NIE MOZE POSIADAC PRAWA JAZDY I TYLE PRZECIEZ TAM JEST ZNAK STOP KARAC I TO ZDROWO ;;;;;

  2. Dobrze was nic nie stało się..jak dostaliśmy tel. o was o wypadku aż jesteśmy w szoku..
    Dużo dużo zdrowia dla was.;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj