Zderzenie pojazdów na granicy gmin

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj, około godziny 16:45, na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie (na granicy gmin Trzemeszno i Gniezno) doszło do wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – mercedes i jaguar.

Na miejsce skierowano strażaków z Trzemeszna, Gniezna i Strzyżewa Smykowego, policję oraz pogotowie ratunkowe. Obrażenia odniosły dwie osoby (kobieta i dziecko) podróżujące mercedesem – zostały przetransportowane do gnieźnieńskiego szpitala.

Nieoficjalnie wiadomo, że oba pojazdy jechały w kierunku Gniezna. Kierujący jaguarem zatrzymał się, aby skręcić w lewo na teren “Moto – Bar”. W tym momencie najechała na niego kierująca mercedesem.

Szczegółowe okoliczności wyjaśnia policja. W trakcie akcji ratunkowej ruch na DK nr 15 był zablokowany, wyznaczono objazd przez teren “Moto – Baru”. Powstały olbrzymie utrudnienia w ruchu – korek sięgał aż skrzyżowania przy markecie Tesco w Trzemeszno.

6 Komentarze do Zderzenie pojazdów na granicy gmin

ogloszenia
 1. ... napisał(a):

  Ludzie jak wy jezdzicie spicie czy co za kolkiem nie wsiadaj jesli nie jestes w formie.

 2. Anonim napisał(a):

  Brak słów.

 3. a napisał(a):

  Nie Rover tylko Jaguar S Type

 4. Wiedźmin napisał(a):

  zagaplil sie na panienke w lesie

 5. Leon napisał(a):

  Armia strażaków do takiego wypadku.

 6. kierowca napisał(a):

  Policja czuwa ! Dzisiaj Policja z Gniezna ok .godz. 9,30 stała sobie na przeciw pl. H Cegielskiego obserwując nie wiadomo po co ruch pieszy i zmotoryzowany . Tymczasem na 15-tce ( którą miałem okazję kilka minut wcześniej podróżować) , zapierdzielały autka z nieprzepisową szybkością łamiąc wszelkie zasady bezpieczeństwa . Nie istotne były linie ciągłe , ograniczenia szybkości i bezczelne ładowanie się na ,,trzeciego,, . Kto ma przestrzegać przepisów i prawa ? Kto jest odpowiedzialny za jego respektowanie ?
  Może ktoś wytłumaczy mi po ciężką cholerę przy wjeździe do Gniezna jest postawiony znak ograniczający prędkość do 70 km/godz. kogo on dotyczy i co z tym faktem robi gnieźnieńska Policja . Jeżdżąc każdego dnia nie zauważyłem , żeby prędkość była tam przestrzegana .
  Co w tym kraju jest grane ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado