Strona główna Na sygnale Zderzenie dwóch samochodów przy „Netto”

Zderzenie dwóch samochodów przy „Netto”

6605
24

Do zderzenia dwóch samochodów doszło dzisiaj (9 czerwca) około godziny 6:20 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 z aleją Odzyskania Niepodległości w Trzemesznie.

Jak nieoficjalnie wiadomo, kierujący busem marki volkswagen, jadąc od Torunia w kierunku Gniezna, uderzył w tył osobowego forda, który zatrzymał się na skrzyżowaniu na czerwonym świetle.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policję. Ratownicy medyczni podjęli decyzję o transporcie dwóch osób do gnieźnieńskiego szpitala, celem wykonania dokładniejszych badań. Pozostali uczestnicy wypadku zostali przebadani na miejscu.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze policji.

24 KOMENTARZE

 1. taaa ludzie pędzą do roboty to potem tak jest a ja cale zycie przychodze do pracy ostatni a wychodzę jako pierwszy ! i dzieki temu spokojniej śpie !

  • Chyba rondle. Ronda rujnują płynność jazdy dla wszystkich kierunków i przez całą dobe

   • To na którym rondzie są niby te korki. Podaj konkretny przykład a nie siej tu tandetnej propagandy. Przyznaj się, że nie potrafisz poruszać się po rondzie i dlatego są ciągle korki na rondzie tam gdzie zajedziesz.

    • Pokrąż troche po Europie i zobacz jak racjonalnie można to rozwiązać zamiast na ślepo wszędzie ronda.
     Gdzie ja pisze o korkach? Chodzi o rujnowanie płynności całego ruchu dla wszystkich kierunków przez całą dobę bo ronda nie da się „wyłaczyć”.

     Ale skoro pytasz o korki to zobacz sobie zjazd z głównej trasy w Gnieźnie na właśnie ronda przy Lotosie i wyżej – całe to potrafi być tak zakorkowane że wychodzi ciąg samochodów na główną trasę nawet na prawy pas. Między rondami tak samo ciąg samochodów.

     Popatrz na rondo Rataje i korki które potrafią być aż do właśnie też ronda Śródka xxxxD Co ty możesz wiedziec skoro takie bzdury bez pokrycia rzucasz najwyraźniej nie znając realiów

     • Kiedy byłyby światła to tym bardziej tworzyłyby się korki. Kiedy nastawiali co skrzyżowanie na poznańskiej w Gnieźnie to omijam przejazd tamtędy tylko śmigam eską. Przykłady, które podałeś nie mają nic wspólnego z rondem, które mogłoby upłynnić ruch na krajowej 15 w Trzemesznie. W Europie też mnóstwo rond. Września, Witkowo, Łubowo, Mogilno, Gniezno nawet Strzelno ma ronda, tylko w Trzemesznie nie da się wprowadzić rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo i upłynniających ruch.

  • Dlaczego przez brak rozumu ma stać się ofiarą niewinny kierowca czy inny uczestnik ruchu? Rondo wymusza zwolnienie więc już dawno powinno tam, jak i przy stacjach paliw w Rudkach powstać.

    • Jesteś w błędzie. O tym jak działają światła na spowolnienie ruchu przed skrzyżowaniem mógł na własnym ciele przekonać się niedawno młody kierowca osobówki wyjeżdżający z Wyszyńskiego na krajówkę. Gdyby było rondo ryzyko niezwolnienia jest minimalne. Zapewniam Ciebie, że podróżuję bardzo dużo po kraju jako kierowca i tam gdzie są ronda tam nie ma wypadków śmiertelnych a ilość pozostałych zdarzeń jest zdecydowanie mniejsza aniżeli ta występująca na skrzyżowaniach bez i ze światłami.

     • Po co dyskutować z amebą ,która nigdy nie widziała jak ciężarówki na czerwonym przejeżdżają, bo po co ma hamować w momencie jak żółte się zapala i zatrzymać się za skrzyżowaniem. Co z tego że mandaty za przejazd na czerwonym (duży może wiecej). Jak nie ma kamer, to gaz do dechy ,a w razie wypadku głupie tłumaczenie, że było późne żółte.

 2. Na tym skrzyżowaniu osoba mi bardzo bliska omal życia nie straciła, miała wypadek samochodowy ponad 10 lat temu. Jak widzę nic się nie zmieniło w kwestii bezpieczeństwa tego skrzyżowania.

 3. Tylko rondo a dla czego bo usprawnia ruch i nie trzeba kosztownej sygnalizacji razem z serwisem ale czasy mamy debilne że ludzie wola skomplikowane rzeczy co denerwują niż rzeczy proste co nic nie kosztują w utrzymaniu a wiadomo po co są raty kredyty lizingi tylko dla ludzi głupich co się dają oszukać pamiętajcie pomału ale do przodu niż pakować się materializm pracoholizm i inne uzależnienia żyjmy spokojnie i zdrowo a nie pracujmy w szkodliwych warunkach co zdrowie marnuje jesteśmy tylko ludźmi a zdrowie mamy tylko jedno

 4. Ciekawe czy przed wybudowaniem naprzeciwko Kurnika Lidla władze zadbają o to aby była możliwość w przyszłości przebudowy tego skrzyżowania na rondo? To że będą budować to jest pewna informacja.

  • Jakiego Lidla. ? Przecież jest tam takie se Netto Gdzie miałby być ten Lidl ? Jeśli ma być Lidl a piszesz że to jest pewna informacje to dzięki Jednak faktycznie jest tak jak mówią mądrzy ludzie że internet to taka kopalnia wiedzy i wszystko tam jest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj