Zderzenie ciężarówek w Bystrzycy

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiejszej nocy, około godziny 3, na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe marki volvo. Od jednego z nich (cysterny) oderwała się kilkumetrowa rura, uderzając w przejeżdżająca, trzecią ciężarówkę.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną z Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję. Po dotarciu jednostek okazało się, że jeden z pojazdów wjechał do przydrożnego rowu. Pozostałe auta stały na jezdni.

W wyniku zderzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala – nie odniosła poważniejszych obrażeń. Pozostali uczestnicy zostali przebadani na miejscu przez załogi karetek pogotowia.

Nieoficjalnie mówi się, że kierujący volvo z naczepą, jadąc od Gniezna w kierunku Mogilna, zasnął za kierownicą, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z nadjeżdżająca z przeciwka cysterną. Oderwana od niej rura uderzyła w nadjeżdżająca ciężarówkę marki mercedes.

Na czas prowadzonej akcji ratunkowej ruch na DK nr 15 był zablokowany. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.

31 Komentarze do Zderzenie ciężarówek w Bystrzycy

ogloszenia
 1. J-23 napisał(a):

  Co by debil zrobił z osobówką.

 2. Ania napisał(a):

  Zrubcie drogę do Kruchowa, są aż same dziury

 3. Anonim napisał(a):

  Niestety gnina nie walczy o swoie w powiecie. W Gnieźnie wszystkie inwestycje pięknie wykonane. Inne gminy również, np. Witkowo. Chodnik przy drodze na Wrześnie, droga w kierunku Trzemeszna z rondem. A inwestycje w Trzemesznie pominięte. Miała być droga w Niewolnie, rondo w Trzemesznie…

 4. kajko napisał(a):

  Pytanie do Policji dlaczego o godz, 15,30 bardzo dużo samochodów cieżarowych z naczepami wjechało do Trzemeszna od strony Bystrzycy kierunek Gniezno(omijając prawdopodobnie korek ) czy nie mają zakazu wjazdu do Trzemeszna ?brak znaków ? przy szkole zawodowej zatrzymywać i kasować biznes niesamowity lepiej jak z radarów

  • Anonim napisał(a):

   To chyba celowy objazd był – przyczyny nieznane.

  • On napisał(a):

   Objazd był bo wyciągali zestaw z rowu

  • Tiry na tory! napisał(a):

   To był chyba objazd zorganizowany przez nich. Ale temat jest, bo ike ciężarówek dziennie pomyka Wyszyńskiego i pruje dalej via Orchowo, czy Witkowo. To nie sa drogi na TIRy. Jeśli nie stać nas na nowe drogi w naszej gminie, a powiat ma Trzemeszno w głębokim poważaniu, to choć dbajmy i chrońmy to, co mamy. Zamknąć Wyszyńskiego dla ciężkiego transportu i łapać tych, co jadą przez miasto nieuprawnionymi ciężarówkami.

  • Do kajko napisał(a):

   DEBILU NA OBWODNICY BYL WYPADEK I WPROWADZILI OBJAZD PRZEZ MIASTO CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM I SIE INTERESUJ WIADOMOSCIAMI A NIE SIEDZISZ Z DUPA W INTERNECIE I NIC NIE WIESZ PROPONUJE MELISE………….

 5. Arek napisał(a):

  Pytanie do straży pożarnej z Trzemeszna. Po jakiego grzyba pędzicie w nocy na sygnale przez puste miasto?? Budzicie ludzi,którzy odpoczywają po ciężkim dniu pracy; nie wspominając już o małych dzieciach. Czy Wy jesteście normalni??!!

  • _Oo_ napisał(a):

   Arek a po czym Ty jesteś zmęczony że tak wypisujesz na naszych druhów ?

   • Anonim napisał(a):

    Drodzy druchowie, ja naprawdę was podziwiam waszą prace, poświęcenie itd, jestescie wielcy i dziękuję wam za wszystko ale już pomijając tą jazdę na sygnale ” lepiej mieć włączony dla świętego spokoju” bardzo bym prosił bo już kilka razy zauważyłem o nie jeżdżenie pod prąd ulicą Gurną. Rozumiem pośpiech ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Pozdrowienia i dziękuję za wszystko.

  • tadzik napisał(a):

   Popatrz że Ci druhowie zamiast odpoczywać po ciężkim dniu pracy, zrywają się w środku nocy i spieszą na ratunek z własnej woli.

  • Tomek napisał(a):

   Pojazd uprzywilejowany to pojazd wysyłający sygnały dźwiękowe i świetlne równocześnie…wysyłając tylko sygnał świetlny jest zwykłym pojazdem…a jechali na akcję…więc nie wiem o co się czepiasz…

   • Strażak napisał(a):

    O to, ze nie ma takiej potrzeby w nocy. Nie przesadzajmy. Jest za to brak empatii, trochę bezmyślności i i szczypta pychy. Poza tym szacunek strażakom naszym ochotniczym się należy – trzymajcie się, dzięki Wam, ale pomyślcie o innych, którzy nie musza wstawać na akcje.

    • Mietek napisał(a):

     Pomyśl trochę. Jeśli straż pojedzie w nocy tylko na światłach (bez sygnału) i dojdzie do wypadku bo jakiś gamoń kierowca się zapatrzy i nie usłyszy sygnałów a same światła nie zrobią na nim wrażenia to co straż powie? Jechaliśmy na samych światłach bo nie chcieliśmy budzić ludzi? Po to są sygnały aby pojazd uprzywilejowany był słyszalny i widzialny żeby mógł spokojnie i BEZPIECZNIE dojechać w jak najszybszym czasie. A że ktoś się przy tym obudzi to trudno. Lepiej obudzić 100 osób niż dojechać do jednej za późno. Chociaż z drugiej strony Strażacy powinni “selekcjonować” wezwania i jadąc w nocy np. do palącego się śmietnika sygnały sobie darować.

     • szach-mat napisał(a):

      A powiedz, ile jest aut w tym grajdole jeżdżących w mieście po nocy w środku tygodnia?

     • Mieszkaniec 22 napisał(a):

      Kierowca pojazdu uprzywilejowanego zawsze musi zachować szczególną ostrożność. To, że pojada na sygnale i na bombach nie oznacza, że mogą jechać jak paniska.

   • J-23 napisał(a):

    Ale ty masz wiedzę,wystarczy jeden sygnał i już jest uprzywilejowany.

  • Anonim napisał(a):

   Na początku chciałbym podziękować wszystkim druchom za waszą pomoc, oddanie itd. Jestem pełen uznania dla waszej pracy aczkolwiek mam prośbę ” czy moglibyście do remizy nie jeździć pod prąd ulicą Górną” rozumiem ze pośpiech ale bezpieczeństwo jest chyba ważniejsze. Gdy jest ciepło jest tam mnóstwo dzieci a i ludzie wyjeżdżają z posesji, garaży itp. Z góry dziękuję za waszą pracę. Pozdrowienia.

  • uczestnik wypatku napisał(a):

   poto budzili by ratować ludzi by zabezpieczyć droge by niebyło tragedji a jak ci przeskadza sygnał to se słuchawki załósz i tyłka niezawracaj

 6. Patryk napisał(a):

  Objazd spowodowany był wyciąganiem tira z rowu- z nocnego wypadku.

 7. kajko napisał(a):

  I policja dała prykaz przez centrum ? są jakieś służby co myślą bo tu dziś nie , objazd mógł być zaplanowany od Wylatowa i jak dalej jechać ważne że znak wypadek, póżniej się martw

 8. Obserwator napisał(a):

  Do Arek. Człowieku zadaj sobie pytanie czy ty jesteś normalny? Wypisując takie komentarze.

 9. Kierowca napisał(a):

  Policjanci też nie grzeszą elokwencja. Zapytany na “dzień dobry” nic, czyżby kultury brak? I ten komentarz ze mogę sobie jechać na miasto ale i tak jest całe zakorkorkowane, z taką ironią w głosie. Panie łysy około 180, troszkę więcej kultury.

 10. daniel napisał(a):

  to jest nudne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado