Strona główna Różne Zawody wędkarskie i piknik na Dzień Dziecka

Zawody wędkarskie i piknik na Dzień Dziecka

1067
3

3 czerwca stowarzyszenie wędkarskie „Złoty Lin” zorganizowało nad Jeziorem Malicz zawody wędkarskie i piknik z okazji Dnia Dziecka w ramach projektu „Dzieci i Młodzież z wędką na ryby”. Wzięło w nich udział udział 32 zawodników.

Podczas zawodów na miejscu pojawili się pracownicy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie – Magdalena Musiałowicz (dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska) oraz Marcin Makohoński (dyrektor Wydziału Kultury, Sporu, Turystyki i Promocji), zachwyceni organizacją oraz dużą frekwencją.

Po dwugodzinnym wędkowaniu uczestnicy zawodów posili się grochówką, a następnie mieli okazję uczestniczyć w pokazie gościa specjalnego – Kamila Pochylskiego (członka kadry U25), który zaprezentował fachowe przygotowanie zanęty oraz łowienie tyczką 13 m.

Kolejne atrakcje, czekające tego dnia na najmłodszych wędkarzy to: konkurs łowienia rybek na czas w basenie, konkurs rzutu sztuczną przynętą do celu oraz przejażdżka bryczką.

Na zakończenie prezes stowarzyszenia Andrzej Lisiecki odczytał wyniki i wręczył dyplomy, medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Podziękował także osobom, które były zaangażowane podczas zawodów i pikniku oraz zaprosił następnie wszystkich na wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

Kategoria do 12 lat:

I. Amelia Kasprzak
II. Gracjan Szarzyński
III. Mateusz Nowak
IV. Marcel Szarzyński
V. Filip Jankowski
VI. Aleksander Zakrzewski
VII. Anna Rosłaniec
VIII. Dominik Lisiecki
IX. Szymon Lisiecki
X. Anatol Szymański
XI. Bartłomiej Wesołowski
XII. Weronika Lisiecka
XIII. Maksymilian Wilkowski
XIV. Agata Hęś
XV. Dawid Woźniak
XVI. Dawid Słowiński, Jakub Olejniczak
XVII. Eryk Wilkowski
XVIII. Dawid Walczak
XIX. Igor Śliwczyński
XX. Aleksander Lisiecki
XXI. Maciej Bilicki

Kategoria 13-18 lat:

I. Adrianna Pawlaczyk
II. Krystian Słowik
III. Hubert Cieślewicz
IV. Kacper Rosłaniec
V. Aleksandra Wiewióra
VI. Norbert Odebralski
VII. Jagoda Sucharska, Mateusz Budny
VIII. Martyna Wekwerth
IX. Paweł Siwiec

Rzuty sztuczną przynętą:

I. Bartosz Lisiecki
II. Maksymilian Wilkowski
III. Dominik Walczak

Łowienie rybek w basenie:

I. Krzesimir Kiełpiński
II. Krystian Słowik
III. Maksymilian Wilkowski

(Złoty Lin)

3 KOMENTARZE

  1. Dobrze, że ktoś chce poświęcić swój czas na organizację tego typu imprez. Aktywność dzieci i młodzieży wykraczająca poza monitor komputera- bezcenna.Brawa dla wszystkich organizatorów i gratulacje dla uczestników! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here