Strona główna Polityka Zawiadomienie o obradach

Zawiadomienie o obradach

853
8

Pracownicy Urzędu Miejskiego Trzemeszna zawiadamiają, że w najbliższy piątek (20 marca) o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej urzędu odbędzie się wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej. Obrady sesji odbędą się natomiast we wtorek (24 marca) o godzinie 15:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 1.

Obrady komisji jak i sesji Rady Miejskiej są otwarte dla wszystkich mieszkańców. Porządek obrad najbliższego spotkania radnych dostępny jest do pobrania |TUTAJ| (w formacie .pdf).

8 KOMENTARZE

 1. 1. cena wody wynika między innymi z faktu ponownego wyboru Burmistrza
  2. ci biedni, co tak niby był za nimi, mają za swoje
  3.nie wszyscy biedni dostaną pieniążki z opieki
  4 za to wszystkich biednych Burmistrz pocieszy, obieca , a nawet uściśnie dłoń

 2. W” Biedronce” na półce leżą książki dla dzieci gagatka Brzechwy! I Trzemesznianie „to” kupują!
  W Strzelnie w przedszkolu czytano dzieciom wiersze tego nicponia -wg. pana, piewcy komunizmu!
  pan widzi to i nie nic?
  Jutro sesja, dlatego uprzejmie panu donoszę o tych niegodziwościach.
  A dzisiaj natomiast zmówię paciorek w intencji powiększenia pana rozumku w obu półkulach mózgowych.

 3. To jest śmiechu warte, ten cyrk co do nadawania nazwy ulicy. Żałosne że tak zaparcie kłócą się o nazwę a kiedy chodzi o kolosalne podwyżki cen wody itd to siedzą cichutko jak myszki. Do du… Ta cała „rada” każdy po jednym pieniądzu.

  • Nie znają się na gospodarce . Kto tam może mówić o ważnych problemach.? Nikt. A ze jakiś pisarz w dawnych czasach( w których żył) napisał utwór chwalący komunizm, to każdy może przeczytać w Wikipedii i udawać greka i nie znając się na niczym udawać radnego.

 4. Pkt.20 porządku obrad RM e)wyrażenie zgody na ustanowienie służebności gruntowej,h,i-wyrażenie zgody na zawarcie umów dzierżawy dotyczy pewnie słynnych gruntów w Ostrowitem

 5. szanowni radni tak się cieszyliście z tańszej oferty na sprzątanie miasta to widać proszę się przejść na ulicę mogileńską kosze polikwidowane na poboczach chodnika oraz w krzakach na końcu ulicy istne wysypisko jesienią tego nie było morze myślą ze trawą zarośnie i śmieci z głowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj