Strona główna Na sygnale Zatrzymany za naruszenie nietykalności policjanta

Zatrzymany za naruszenie nietykalności policjanta

1394
26

Po raz kolejny w Trzemesznie doszło do ataku na policjanta. Wczoraj (22 lipca) o godzinie 21:30 mundurowi otrzymali informację o dwóch mężczyznach, szarpiących się na ulicy. Byli to mieszkaniec Nakła Marek Sz. oraz mieszkaniec Trzemeszna Marcin G.

Jak mówi Janusz Warda z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, w trakcie interwencji jeden z mężczyzn – 32 letni Marek Sz. – poprzez uderzania dłonią oraz szarpanie za mundur naruszył nietykalność funkcjonariusza. Wobec mężczyzny zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Trafił on do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Piastowskiej 5. J. Warda mówi, że obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu. Marek Sz. miał 1,7 promila alkoholu w organizmie, natomiast Marcin G. 0,9 promila.

Za naruszenie nietykalności policjanta grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

26 KOMENTARZE

 1. Skoro sobie nie radzą jako policjanci , to może należałoby pracę zmienić ? Jak oni mają nas chronic , skoro sami mają z tym problem

 2. Policja z Trzemeszna to przecież kryminaliści (paliwo) A Bandzior bandziora łapać nie powinien 😀 Kolesie sobie kradli paliwo (o ironio)… i sprawa ucichła ..

  a tak na serio , Czy mamy tu „u nas” jakiegoś faktycznie policjanta który nadaje się na interwencje ?

  Czy Policja z Trzemeszna jest w stanie chronić nas ? obywateli ?

  Czy nasi funkcjonariusze spełniają się w roli „stróża prawa” ?

  BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ ?!

 3. Widziałem akcję. Świetnie 🙂 takiego wpi…lu dawno od policji kolesie nie dostali. Ała! Ała! ale byli w szoku jak poszły piz… na twarz 🙂 ha ha ha .Brawo dla policji. Cały blok miał niezły ubaw z gangsterów trzemeszenskich. A reszta na ławeczce nic nie widziała nic nie słyszała 🙂 ha ha ha

 4. hahaha buuuahahah buuuhahah az sie pokulałem ze smiechu 🙂

  BYLEM PRZEKONANY ZE POWINNO BYC ODWROTNIE ALE COZ MYLILEM SIE 🙂

   • Ano takie czasy, i nieszkodziloby aby powróciły. Kiedyś taki dostał od milicji wp…. i był spokój. Na drugi raz się już bal a teraz jak by dostał to zaraz do sądu.

 5. Kradl bo po to tu z nakla przyjechal kura frajer rzeczy z podworka na jana kradl ,jak bym go dorwal to pokazal bym mu na co mnie stac do gebaja z nim pod dobra cele juz tam sie nim zajma

  • „Kradl bo po to tu z nakla przyjechal kura frajer rzeczy z podworka”

   W jakim języku jest to napisane? Polecam nie wypowiadać się publicznie.

 6. Widziałem całe zajście Policja sobie godnie poradziła a takiej patologii jak najbardziej się taki wpier…. należał 🙂

 7. Ale sukces!Trzemeszeńska policja spacyfikowała pijanego złodziejaszka:-)A z pijanymi dzieciakami na silowni,już sobie nie radzą!

  • Wy chcielibyście żeby byli w 10 miejscach naraz, a tak się raczej nie da. Nic do policji nie mam jeśli złamię przepisy to się potrafię do tego przyznać i ponoszę konsekwencje lub zostaję pouczony. To też ludzie tyle że mają nad sobą „mądrzejszych” którzy wydają im polecenia

 8. Śmiejesz się z Policji ?Oni też mają rodziny ,a po drugie polskie prawo nie daje wiele możliwości i jak to się mówi;Gówno tkniesz,a za człowieka pójdziesz siedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj