Strona główna Na sygnale Zatrzymali prawo jazdy za prędkość

Zatrzymali prawo jazdy za prędkość

1243
23

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali pierwsze prawo jazdy za nadmierne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Wczoraj o godzinie 11:50 w Wydartowie, na drodze krajowej nr 15, zatrzymali do kontroli drogowej 34 letnią kobietę.

Kierująca Mercedesem przekroczyła dozwoloną prędkość o 51 km/h, tj. w terenie zabudowanym jechała 101 km/h. Anna Osińska poinformowała, że kobiecie – mieszkance powiatu mogileńskiego – mundurowi zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Sprawczyni wykroczenia otrzymała ponadto 400 zł mandatu i 10 punktów karnych.

Wczorajszy przypadek jest pierwszym zatrzymaniem prawa jazdy w powiecie gnieźnieńskim po wejściu w życie nowych przepisów ruchu drogowego.

23 KOMENTARZE

  • Racja,i co teraz zrobią,jak niektórzy z tego żyją?rozumiem,że mandat,punkty karne,ale nie zabierać prawka od razu….ludzie!!!a jak pijacy jeżdżą?dzieciaki na motorach,to jest dobrze,tak?

   • jak widzisz pijaka za kierownicą to zadzwoń albo sam go zatrzymaj, w nagrodę komendant powiatowy rękę ci uściśnie. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu ta strona to książka skarg i zażaleń ale nikt nie zadzwoni, że widzi pijanego kierowcę „bo nie będę po sądach chodził”. Z tego co wiem to chyba komendant komisariatu przyjmuje w poniedziałki interesantów

    • Policja jest od porządku to ich chleb niech łapią . Kapowanie to smierdzaca przypadłość z czasów PRL i faszyzmu .

     • ciekaw jestem co zrobisz gdy tobie pijany kierowca zrobi krzywdę lub komuś z rodziny, pierwszy będziesz leciał na policje. Jakbyś sam takiego zatrzymał i zadzwonił to spełnił byś obywatelski obowiązek i zapobiegł tragedii

  • Niech myślą wcześniej,że to ich chleb za 100% przekroczenia na rok powinno być zabrane.Ja też widzę jak te puste lalunie jeżdżą.

  • To trzeba było myśleć, a nie zapierdzielać ponad 100kmh.
   Jak by jechała wolno, to by prawka nie wzięli.
   Bzdurne tłumaczenie „bo to jest mój chleb”.

 1. Jak ktoś zapierdziela ponad 100 w zabudowanym to nie zarabia poprzez posiadanie prawa jazdy, tylko jest zwykłym bezmózgim piratem. Zarabiający szanują swoje pieniądze, punkty i bezpieczeństwo własne i innych. I tak sie zlitowali nad nią zarówno z punktami jak i mandatem.

 2. ..i pieknie 🙂 zabierać prawka wszystkim i to dożywotnio ! Za prędkość , za alkohol , za jazdę na czerwonym, za parkowanie na zakazie ,za wymuszenie pierwszenstwa a nawet za zbyt wysokie CO2 a jak bedą jeździć dalej bez prawka to „z ustawy ” kraty i tyle w temacie .

  • Po pierwsze jak długo jeździsz kierowców po drugie z tymi bezmuzgami to racja po trzecie ile czasu trwa kurs na prawo jazdy jak dla mnie za krótko zawodowy kierowca szanuje chleb bo wie ile czeba się napracować na niego niech zaczną kontrolować miasto wieczorem co wyprawiają kerowcy nie kierowcy i za to powinni zabierać prawka szerokości (KIEROWCY )

 3. Te kwoty o których piszecie będą obowiązywały tylko i wyłącznie za przekroczenie prędkości zarejestrowanych poprzez urządzenia stacjonarne tzw fotoradary.

 4. BARDZO DOBRZE !!!!!!!!!!! JEZDZIĆ Z ROZSĄDKIEM A NIE Z PUSTĄ GŁOWA ! LUDZIE NIE MYŚLĄ A GDY DOJDZIE DO TRAGEDII TO POTEM GADANIE 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj