Strona główna Różne Zatrzymali pijanego kierowcę

Zatrzymali pijanego kierowcę

6102
35

Wczoraj – krótko po godzinie 20 – pracownica trzemeszeńskiej stacji Lotos, wraz z klientem stacji, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

Podejrzenia młodej kobiety wzbudził mężczyzna, który przyjechał zrobić zakupy. Pracownica wyczuła od niego woń alkoholu i zobaczyła, jak chwilę później wsiada za kierownicą auta.

Jak przekazała nam Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kobieta wraz z przypadkowym klientem stacji odebrali kierującemu kluczyki, a następnie wezwali policję.

Okazało się, że 40-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno „wydmuchał” ponad 2,6 promila alkoholu. Jego samochód zabezpieczono na parkingu depozytowym.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy funkcjonariusze.

35 KOMENTARZE

  • Znasz powiedzenie: „Gdyby babcia miała wąsy…”?
   Takie puste gdybanie można zastosować zawsze i wszędzie do wszystkiego. Równie dobrze można powiedzieć, że żeby odreagować pobił później swoją partnerkę. Albo, że zemsci się na osobach którego zatrzymały.

   • Dobrze powiedziałeś. Ja bym zatrzymał goscia i kazał mu wezwać kogoś z rodziny po odbiór auta. No ale wiadomo konfidenci też muszą być.

    • Tak najlepiej napisać..
     Obyś nigdy nie stracił członka rodziny przez takiego człowieka..gdybyś stracił inaczej byś napisa! Jacy ludzi w tym kraju są mało ogarnięci.

    • A ja bym zadzwonił na policję. Konfident to nie osoba która zaradza niebezpiecznym sytuacjom i chroni madrych przed deb…..ilami.

    • Ukrywanie przestępstwa- to współudział.

     Kierowców jeżdżących po pijaku należy KARAC z całą stanowczością. SZKODA, że nie można podać do publicznej wiadomości nazwiska tej osoby. Zasługuje na publiczne potępienie. Wstyd na ulice wyjść po czymś takim.

     W 2020 roku ponad 10% wypadków było po pijaku. To znaczy, że na 10 kierujących po pijaku w Trzemesznie – jeden spowoduje wypadek i może zabić Twoja matkę, żonę lub dziecko które wraca że szkoły!!!

     A Ty dzwonienie na policję nazywasz byciem konfidentem?? Przestępcza mentalność o tyle

     • czyli jeżeli twoje statystyki są prawdziwe to znaczy, że 90% wypadków powodują trzeźwi. Czyli te twoje 10% tak bardzo ganionych, naprawde jest znikomą cząstką całości. Więc o co tyle krzyku?

     • Hahaha – logika pijaka. Skoro tylko 10% powoduje wypadki to po co taki szum. Lepiej im odpuścić… zenada.

      To tak samo jakby napisać, skoro pedofilia dotyczy tylko 5% dorosłych mężczyzn, to po co ich ścigać za przestępstwo pedofili? To tylko 5%

      Logika pijanego debila. Żegnam ozięble

     • A gdzie jest napisane żeby im odpuścić?????? Jak nie rozumiesz tego co czytasz to nie wyciągaj swoich wniosków!!!!

  • Ty to jesteś taki mądry , inteligencji ci nie brakuje a po śmierci poeci będą pisać o tobie wiersze Ogólnie wymiatasz , nie znasz gościa , nawet go nie widziałeś ale wiesz jedno że to pisior Pamiętam jak PO rzygało propagandą że PiS to partia która skłóca naród Tyle tylko że jakoś to takie czubki jak ty z tej twojej partii zieją ogniem nienawiści w naszym kierunku Mam bardzo dużo znajomych i sąsiadów którzy popierają PO i nigdy , przenigdy nie jechałem po nich , nigdy nie czułem wrogości do nich ani nie plułem na ich buty Miłego dnia życzę

  • Mylisz się, to któryś z celebrytów z Tvenu, myślał że mu wszystko wolno i nikt go nie złapie , a tu cyk złapany. Pewnie studiował taką samą logistykę jak Olejnik.

 1. Pijak za kierownicą to zagrożenie życia dla innych.
  Pijak za kierownicą to potencjalny sprawca tragedii.
  No cóż.
  To od Was zależy czy wybieracie otaczanie się trzeźwymi czy pijakami.
  Wybór należy do każdego z nas.
  Wyborów w życiu trzeba dokonywać wielu.
  Ten może zdecydować o życiu.
  Ja wybieram trzeźwo kierujących, jak i trzeźwo myślących.

  • Każdy facet to potencjalny gwałciciel, każdy ksiądz to potencjalny pedofil, każda kobieta to potencjalna dziwka.I to powinno ci wystarczyć jako dowód na to, że twoje uogólnienia są do kitu.

   • Czyli Ty wybierasz pijaków za kierownicą?
    W tym mieście jakoś mnie to nie dziwi.
    Jeśli dla Ciebie określenie pijak za kierownicą jest uogólnieniem to muszę przyznać, ze masz dość specyficzny sposób pojmowania świata.
    Pijak za kierownicą a pijak, który nie siada za kółko to dwie różne osoby.
    Najwyraźniej musisz mieć powód, aby tak zajadle bronić tego pierwszego, czyli pijaka za kierownicą.
    Tak zajadle bronisz pijaka za kierownicą, że nie masz problemu używać uogólnień, które, jak napisałem na wstępie, wystawiają opinie o Tobie.

    • Gdzie jest napisane że Anonim wybiera pijaków za kierownicą? No gdzie? Kolejny który nierozumie btego co czyta a komentuje. Ty masz specyficzny sposób pojmowania swiata skoro nie rozumiesz na czym polega uogólnienie.

     • No właśnie. Gdzie?
      Widzisz znak zapytania w moim wpisie?
      „Czyli Ty wybierasz pijaków za kierownicą?”
      Wróć do podstawówki, gdyż masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj