Strona główna Różne Zatańczmy razem poloneza

Zatańczmy razem poloneza

3859
13

W najbliższą niedzielę – w Święto Wojska Polskiego – będziemy mogli zatańczyć poloneza na ulicach naszego miasta. To już drugie takie wydarzenie organizowane przez Dom Kultury.

Przypomnijmy, że wspólny taniec w czerwcu 2018 roku zgromadził 216 par. Pisaliśmy o tym |TUTAJ|.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek i umiejętności taneczne na skwer Hipolita Cegielskiego w niedzielę, o godzinie 17. Być może uda się pobić rekord liczby tańczących par sprzed 3 lat.

A tak było w 2018 roku:

13 KOMENTARZE

  • Wolność słowa powiadasz? Czy objawem wolności słowa jest postulat platfusów za zlikwidowaniem TVP Info? Czy objawem wolności słowa było nasyłanie na redakcję Rzepy służb specjalnych w czasach rządów PO-PSL? Czy objawem wolności było podsłuchiwanie dziennikarzy za rządów PO-PSL? Czy objawem wolności słowa było wyrzucenie redaktora Faktu za czasu rządów PO-PSL?
   Wyjdźcie. Masz rację. Bynajmniej będzie wiadomo, kto jest lemingiem, komuchem, postkomuchem, lewakiem, krętaczem lub złodziejem. Te wszystkie grupy bronią „niezależnego” TVN.

   • Jakoś każdy może się (m.in tutaj) swobodnie wypowiadać. Co więcej, za rozróby w miastach pod znakiem pioruna do więzień nie trafiano, choć w takiej np Francji już za kratki by się niejednemu dostało.

  • Jeśli tobie ulży to TVP ma tyle wspólnego z niezależnością co TVN.
   W przeciwieństwie do ciebie używam rozumu (własnego rzecz jasna) aby wiedzieć, co myśleć o danej sytuacji. Kim ty zatem jesteś? Typowym wyznawcą TVN?

  • To prawda, straszne jest to, że za tzw opozycją zionie pustka. A najstraszniejsze jest to, że bardzo wielu zaczadzonych, czy zaczarowanych niczym w chocholim tańcu prze wprost ku tej przepaści.

 1. To co ta patointeligencja w postaci zwolenników Platformy, Lewicy ( postkomuchów i komuchów) wczoraj zrobiła atakując fizycznie posła Konfederacji Dobromira Sośnierza pokazuje jakimi zdziczałymi ludźmi są. I przestańcie mowić, że jesteście jedynym środowiskiem, które jest tolerancyjne bo się na wymioty zbiera jak się tego słucha. Lewctwo jest najbardziej nietolerancyjnym środowiskiem.

 2. Ciekawe czy teraz burmistrz wspomni o tym, że PiS podwyższył wynagrodzenia samorządowców? Narzekał kiedyś, że mu Szydło zabrała. No to wczoraj po g. wno burzy z tym TVN przegłosowali na wniosek PiS podwyżki dla takich jak burmistrz i co? Platforma czyli jego kumple zagłosowali przeciwko podwyżkom, bo tak im krezus Tusk nakazał. To jak to będzie? Kto nie chciał podwyżek dla burmistrzów, wójtów czy radnych? Platforma jakby co.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj