Zarząd Remondis Aqua jednoosobowy

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Niedawno w Biuletynie Informacji Publicznej ukazały się odpowiedzi na interpelacje radnych. Można w nich przeczytać m.in. o zmianach we władzach spółki Remondis Aqua Trzemeszno. W związku z rezygnacją Uwe Kohlmanna z funkcji członka zarządu spółki, od 16 grudnia zarząd tej firmy pracuje w składzie jednoosobowym.

Jest to zgodne z zapisami umowy spółki, według których zarząd składa się z 1 lub 2 członków. Obecnie jedynym jego członkiem, a zarazem prezesem, jest Krzysztof Tomczak.

Burmistrz Krzysztof Dereziński poinformował nas, że uzupełnienie składu zależy od decyzji Remondis-u. W razie potrzeby dwuosobowej reprezentacji, upoważnionym do reprezentowania tej firmy jest Mariusz Łozowski.

Zmiany zaszły również w składzie rady nadzorczej. W jej skład wszedł trzemesznianin Łukasz Urbaniak, na co dzień pracownik PPZ Trzemeszno.

4 Komentarze do Zarząd Remondis Aqua jednoosobowy

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  No to szybko wyrzucić Remondis, wprowadzić zapis większościowy i rządzimy sami 🙂

 2. Loża szyderców napisał(a):

  A prezes Tomczak za czym czeka,rezygnacja i dowiedzenia. Sukcesy tej firmy to też pana zasługa.

 3. Busiarz napisał(a):

  kolejna ustawka zeby uciszyc radnych i mieszkancow a wy jak male dzieci wierzycie ze ktos sobie pojdzie – kupil i pojdzie :):)

 4. Anonim napisał(a):

  Nie wiem czy wiecie drodzy mieszkańcy, ale Pan prezes złożył znowu wniosek o kolejną podwyżkę cen wody, ścieków, opłat abonamentowych. Są to kwoty sięgające 100 procent…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado