Strona główna Sport i rekreacja Zaproszenie na rajd rowerowy

Zaproszenie na rajd rowerowy

1607
25

Stowarzyszenie „Pod Żaglami” zaprasza mieszkańców gminy Trzemeszno do udziału w rajdzie rowerowym „Z historią w tle”, który rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 9:00 na pl. Kosmowskiego. 30 kilometrowa trasa pobiegnie przez Niewolno, Kruchowo, Gołąbki i Jastrzębowo.

Szczegóły wydarzenia przedstawia poniższy plakat:

PLAKAT_RAJD

25 KOMENTARZE

 1. Nie ponieważ po reorganizacji 3 ligi kilka zespołów się wycofuje nie stać ich na grę. A po wycofaniu spadają dwie klasy niżej czyli do okręgówki.Tak że nawet Mieszko się uratuje. A jak zwykle u nas bałagan z tym niesamowity ot i cały PZPN.

 2. O widzę, że Stowarzyszenie nie ma pomysłu na nowe trasy, nuda, nuda – nic nowego brak pomyslów bo rajd tym szlakiem juz był lub bardzo podbnym co jest ?????

  • pomyslow jest sporo – jechac mozna w kapoku albo szoty mozna sobie rozwiesic na rowerze i z wiatrem szarpac, mozna tez pagaja zabrac i sie poodpychac… mozliwosci jest wiele !

 3. Panie i panowie organizatorzy, inicjatywa jak najbardziej ok. Jednak diabel tkwi w szczegolach.
  „V. Warunki uczestnictwa:
  5. Zaleca się używanie kasków oraz kamizelek odblaskowych.”
  A dalej:
  „VI. Zasady zachowania uczestników rajdu rowerowego:
  3. Posiadanie sprawnego technicznie roweru, wyposażonego zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz posiadanie kasku.”

  Czyli co? Musze posiadac, ale niekoniecznie uzywac? Nic do kaskow nie mam, ale moze sie zdecydujcie, ma byc, czy nie.

  W jakim celu potrzebny jest PESEL? To chyba nie jest wyjazd po „chwilowki” 🙂 O wykozystaniu i przetwarzaniu, mojej wrednej facjaty nie wspomne.

  • Na plakacie wyraźnie napisano , że udział jest bezpłatny. Zaplanowano ognisko, można więc pewnie spodziewać sie jakiejś kiełbaski, bułki, napoju. Ktoś przyznał na to publiczne pieniądze i chce po prostu je rozliczyć. Tak to ciężko zrozumieć? zawsze mogę pojechać sam rowerem do lasu i wtedy żadnego peselu podawać nie będę i nikt nie wykorzysta mojego wizerunku. Ale znajdzie się jakaś zrzęda RR i musi ludziom humory psuć.

   • Ta „zrzęda” stara się dbać o swoje dane osobowe. By przypadkiem nie obudzić się z jakimś nieplanowanym kredytem np. w Alior Banku. A jeżeli w rajdzie o szumnej nazwie „z historią w tle” głównie chodzi o rozliczenie lunta kiełbachy, to faktycznie chyba sobie daruję wspólne rowrowanie.

 4. Hmmm ale Wy wredni jesteście i mało kontaktowi szukacie wszedzie problemów pewnie w domu tez tak macie i szukacie problemów. Smutne zycie musicie mieć – bo malkontent tak ma 😀

 5. Do RR super ze nie jedziesz, uffff bo na bank byś struł atmosferę zawsze jestem takiego zdania ze takich ludzi trzeba izolować a ty jesteś tak wspaniałomyślny i sam to robisz . Posiedz sobie w domku :d DZIEKUJEMY

 6. Dzięki panowie za troskę i moje cztery ściany. Jestem wzruszony. Maciej jesteś pierwszym cyklistą, ludzi niezmiernie ceniących sobie wolność, który jest orędownikiem izoloacji kogokolwiek.
  Doskonale mi się jeździło i jeździ do tej pory. Bez tej imprezy, da się żyć naprawdę. Nie sądziłem tylko że to jest towarzystwo wzajemnej adoracji i jakiekolwiek pytania, będą pretekstem do „izolacji”.
  Powodzenia chłopy, smacznej kaszanki na ognisku, oby noga podawała. Drogi i lasy na szczęście jeszcze nie są reglamentowane, więc nie wykluczone że się gdzieś na bajkach spotkamy.

 7. RR sam pierwszy dolewałeś oliwy do ognia czepiając się a teraz robisz z siebie ofiarę, dobrym jesteś manipulatorem 😛
  widocznie się nudisz i potrzebujesz sensacji albo masz w tym jakiś interes…..!!???? 😀 Daj chłopakom robić ten rajd i innym organizacjom, które działają na terenie Trzemeszna

  • Dolewam oliwy? Poczytaj wcześniejsze komentarze. O nudzie i kapokach. Zadałem, przynajmniej tak mi się wydaje konkretne pytania, odnośnie małych niejasności w regulaminie i po co pesel. Jak widać, pytać nie wypada. Dopuszczalne jest tylko OH i AH jak super.
   Manipulator i ofiara

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj