Strona główna Sport i rekreacja Zakończyło się VI Grand Prix Trzemeszna

Zakończyło się VI Grand Prix Trzemeszna

4784
2

W sobotę w Gołąbkach odbył się ostatni z 4 biegów w ramach VI Grand Prix Trzemeszna organizowanego przez Fundację „Aktywne Trzemeszno”. Były to biegi na dystansie 10 km i marsze nordic walking na trasie 5 km.,

W tym cyklu organizatorzy postanowili każdej z edycji nadać odpowiednią nazwę. Odbył się więc bieg „operowy” „matematyczny”, „karnawałowy”, a ostatni z nich przebiegał pod hasłem „kwiaty i krawaty”. Tematy poszczególnych biegów były dla wielu uczestników inspiracją do przywdziania stosownych strojów.

Najszybszym zawodnikiem Grand Prix okazał się Jarosław Jagieła z TKKF Kolejarz Bydgoszcz, natomiast wśród kobiet Joanna Stawowa z Altomu Gniezno. W nordic walking najlepiej wypadli zawodnicy z Trzemeszna. Pierwsze miejsca zajęli Grzegorz Mądry i Małgorzata Szczudlik reprezentujący „Kijkowe Trzemeszno”. Najszybszymi biegaczami z Trzemeszna okazali się – Rafał Szczepankiewicz (FAT) i Magdalena Rosińska (BOLT).

Uroczyste zakończenie połączone z wręczeniem pucharów, medali i nagród odbyło się po zakończeniu sobotniego biegu w sali ośrodka „Jutrzenka” w Gołąbkach. Jak zapowiedziała Maria Grabowska z Fundacji „Aktywne Trzemeszno”, jesienią ruszy kolejny cykl GP. Organizatorzy mają już pomysł na tematy poszczególnych edycji, uczestnicy dowiedzą się o tym w stosownym czasie.

Szczegółowe wyniki sobotniego biegu, a także podsumowanie GP dostępne są |TUTAJ|.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj