Strona główna Sport i rekreacja Zakończyła się Liga Piłki Nożnej Sołectw

Zakończyła się Liga Piłki Nożnej Sołectw

2480
9

W niedzielę na boisku w Niewolnie rozegrano ostatni turniej w ramach Ligi Piłki Nożnej Sołectw Gminy Trzemeszno 2021. Wcześniejsze rozgrywki odbyły się na boiskach przy hali OSiR oraz w Wydartowie, Kamieńcu, Bieślinie i Niewolnie.

Po zakończeniu turnieju wręczono puchary i statuetki. Królem strzelców został Jan Albinowski z Niewolna (29 bramek). Za najlepszego zawodnika uznano Adriana Majorka z Mijanowa, a za najlepszego bramkarza Łukasza Pawlaka z Wydartowa.

Ostateczna tabela wyglądała następująco:

1. WYDARTOWO 51 pkt.
2. NIEWOLNO 42 pkt.
3. KAMIENIEC 39 pkt.
4. MIJANOWO 38 pkt.
5. MIATY – BRZOZÓWIEC 22 pkt.
6. ZIELEŃ – BIEŚLIN 20 pkt.
7. RUDKI – KOZŁOWO 19 pkt.
8. TRZEMŻAL 16 pkt.
9. WYMYSŁOWO 15 pkt.
10. KRUCHOWO 12 pkt.
11. JASTRZĘBOWO 6 pkt.
12. GOŁĄBKI – OCHODZA 4 pkt.
13. ŁAWKI 2 pkt.

Turniej w Niewolnie był także okazją do wspomnienia zmarłego w ub. roku Józefa Rudzkiego – mieszkańca Niewolna, zasłużonego działacza sportowego. Przyznaną mu pośmiertnie statuetkę Hipolita Cegielskiego odebrał z rąk burmistrza Krzysztofa Derezińskiego syn Marek Rudzki.

(fot. OSiR)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

9 KOMENTARZE

      • A jak już masz 10 samochodów i stać cię na kolejny, to może dla odmiany chciałbyś motocykl, łódz albo samolot. Tymbardziej, że możesz prowadzić tylko jeden samochód w danym momencie.

        • Przestać budować a nie likwidować. Jak miałbyś 10 dobrych samochodów to zgodnie z twoim rozumowaniem kilka oddałbyś na szrot bo po co ci tyle samochodów 😂 zreszta 10 boisk nie znajduje się w jednej miejscowości i wierz mi są wioski które w końcu coś maja, korzystają z tego i dbają o to.

    • Powstają kolejne:) także niedługo budżet gminy będzie składał się tylko z konsumpcji. A, mówią że burmistrz to antypisowiec. PiS to chociaż konkretne inwestycje infrastrukuralne robi. W Trzemesznie skupili się tylko na… trawie i trawce:) dla każdego coś miłego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj