Zagrali dla “Fabstera”

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W hali OSiR odbył się dziś piłkarski “Turniej Orlików”, w którym wystąpili zawodnicy rocznika 2007 i młodsi (10 zespołów). Organizatorem był Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie, wystawiający swoje dwie drużyny.

Koordynatorem dzisiejszych zmagań był Bartosz Górny – opiekun i trener młodych adeptów futbolu, a sędzią Jacek Siwa.

Dla zawodników obu trzemeszeńskich zespołów dzisiejszy turniej był szczególny. Wspólnie z rodzicami i trenerem postanowili poświęcić dzisiejszą grę swojemu klubowemu koledze, który niedawno uległ wypadkowi drogowemu, odnosząc poważne obrażenia ciała. Specjalnie na tę okazję założyli koszulki z napisem “Fabster”, taki bowiem pseudonim nosi poszkodowany chłopiec.

Tradycyjnie już, rodzice piłkarzy przygotowują z okazji rozgrywek ciasto i kawę, które za drobną opłatą są sprzedawane w trakcie meczów, a dochód przeznaczany na potrzeby klubu. Dzisiaj postanowiono pieniądze ze sprzedaży przeznaczyć dla “Fabstera”.

Aspekt finansowy był jednak tylko symboliczny. Zawodnicy chcieli przede wszystkim wesprzeć duchowo swojego kolegę, pokazać że są z nim w trudnych chwilach i wierzą, iż już niebawem “Fabster” wesprze ich drużynę na drodze do kolejnych sukcesów.

Bohater dzisiejszego dnia był obecny na widowni i razem z rodzicami oraz młodszą siostrą kibicował swojej drużynie.

Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Mieszka Gniezno, drugie miejsce wywalczył UKS BOSiR Barcin, a trzecie MKS I Trzemeszno. Drugi zespół MKS zajął dziewiąte miejsce.

3 Komentarze do Zagrali dla “Fabstera”

ogloszenia
  1. Anonim napisał(a):

    Wszystkim bardzo dziekujemy zostalismy bardzo mile zaskoczeni.

  2. Anonim napisał(a):

    To się nazywa wychowanie przez sport.

  3. Lala napisał(a):

    Bardzo dobra postawa kolegów i trenera oraz rodziców…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado