Strona główna Różne Zagłosujmy na szkołę w Kruchowie

Zagłosujmy na szkołę w Kruchowie

3867
2

Szkoła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w Kruchowie bierze udział w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”, realizowanym wspólnie z firmą Volkswagen Poznań oraz Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach programu zwycięskie szkoły mogą pozyskać cenne nagrody, które będą niezwykle przydatne do nauki i promocji nauk ścisłych w placówce.

Szkoła może wygrać zestaw klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3. Jest to uniwersalny i zaawansowany technicznie zestaw klocków pozwalający na samodzielne konstruowanie i programowanie robotów z wykorzystaniem łatwego i przyjaznego oprogramowania.

W zwycięskich szkołach odbędą się też festiwale technologiczne, w ramach których uczniowie wezmą udział w warsztatach z robotyki z wykorzystaniem nowoczesnych stanowisk edukacyjnych. Wśród nagród przewiduje się także certyfikowane szkolenie dla nauczycieli umożliwiające im prowadzenie zajęć z robotyki

Każda osoba może oddać jeden głos dziennie. Spośród nadesłanych zgłoszeń 10 szkół z największą liczbą głosów otrzyma unikatowy zestaw nagród.

Głosować można |TUTAJ|.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj