Strona główna Różne Zaginęła „Iga”

Zaginęła „Iga”

6785
23

IGA ZOSTAŁA ODNALEZIONA. Jest cała i zdrowa. Właściciele dziękują za pomoc!

Dzisiejszego popołudnia w okolicy Lubinia/Wydartowa zaginęła suczka rasy schnauzer. Zwierzę podróżowało jednym z pojazdów, który uległ wypadkowi w Lubiniu |LINK|.

Suczka wabi się Iga i ma identyfikator z numerem seryjnym na obroży. Właściciele proszą o kontakt osoby, które mogły widzieć lub odnaleźć czworonoga.

Telefon: 607-402-615.

23 KOMENTARZE

 1. Ktoś kto nie szanuje sam siebie nie wie co to przyjaciel ten pies mógł być lepszym przyjacielem dla właściciela niż nie jeden z nas osoba prosi o pomoc a nie zbędne komentarze ale oczywiście ludzkie podejście nie zna granic, życzę aby stworzenie się odnalazło bo napewno szuka swych przyjaciół i błądzi w nie swoim otoczeniu.

 2. Jeśli właściciel pieska wypuszcza go samopas a piesek sobie chodzi sam po całym osiedlu, załatwia się gdzie popadnie, szczekając nawet o 3 nad ranem to moim zdaniem właściciel chyba nie za bardzo przejmuje się jego bezpieczeństwem. Zawsze jest tak że właściciele psów przypominają sobie o nich jak coś się stanie.

  • Człowieku, samochód dachował podczas wypadku a piesek uciekł gdzieś ze strachu. Doczytaj informacje zanim napiszesz równie głupi komentarz.

   • Moja wypowiedź nie dotyczy artykułu tylko samych komentarzy. I podtrzymuje swoje zdanie. Co prawda szkoda pieska i mam nadzieję że się znajdzie, ale jak było widać tego pieska na osiedlu samego uciekającego z piaskiem przed innymi psami chcącymi ją pogryźć to jakoś to właściciela nie obchodziło.

  • Różne rzeczy przeszkadzają ludziom w społeczności. Sąsiad w ciągu alkoholowym na balkonie, sąsiadka wyrzucająca śmieci przez balkon jak i szczekające psy

  • Czy jak sąsiad wyjechał na wakacje a jego syn imprezował do rana na balkonie z przyjaciółmi a o 4nad ranem śpiewał Barkę na całe osiedle to miał z tego tytułu nieprzyjemne komentarze w Internecie, czy sąsiedzi zachowali się kulturalnie i zachowali ten incydent dla siebie nie informując całego społeczeństwa??????.Trochę samokrytyki i będzie ok.

 3. Skoro właściciele poruszają niebo i ziemie, organizują poszukiwania to zależy im na piesku. Nie wiem skąd w ludziach tyle złośliwości co w komentarzasz wyżej

 4. Na świecie są setki tysięcy małych dzieci umierających z głodu dlatego, niektórych ludzi los jednego pieska nie za bardzo interesuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here