Strona główna Różne Zaginął mieszkaniec Trzemeszna!

Zaginął mieszkaniec Trzemeszna!

2579
23

Na prośbę rodziny i znajomych udostępniamy informację o zaginięciu 35-letniego mieszkańca Trzemeszna – Leszka Klechy, który w dniu 22 listopada wyszedł z domu o godz. 7.00 i już do niego nie wrócił.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną, ortalionową kurtkę i granatowe spodnie, miał też czarną czapkę i brązowe buty. Ostatni raz widziany był 22.11.13 r. ok.godz.1600 przy ul. Gębickiej w Gnieźnie.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu prosimy o kontakt z policją lub z numerem tel.: 660-368-604!!!

Klecha Leszek

23 KOMENTARZE

 1. udajcie się do Pana Marciniaka może pomoże. Trzymam kciuki żeby się znalazł był bardzo spokojną osobą . Kiedyś dojeżdżałam z nim jednym autobusem do pracy .

 2. Adam licz się chłopie ze słowami.Nie chcesz nie musisz wierzyć po co takie obelgi!!!!!! jeśli chodzi o P. Marciniaka ten człowiek potrafi zdziałac wiele i napewno coś poradzi w tej sprawie naprowadzi na jakiś trop.Nieraz już mi pomógł i sprawdziło się to w 100% musiałbyś przeżyc na własnej skórze!!!!!!

 3. Na stronie „Zaginieni.pl” są informacje co w takiej sytuacji należy robić.
  Między innymi należy zgłosić zaginięcie do FUNDACJI ITAKA (formularz zgłoszeniowy na stronie „Zaginieni.pl”)

 4. Osoba zaprzyjaźniona z rodziną może pomóc, ale zgłoszenia musi dokonać ktoś z najbliższej rodziny, bo potrzebne są szczegółowe dane o osobie zaginionej oraz dane ze zgłoszenia zaginięcia na policji.

  • Panie Jurku, za zgodą Pani Grażyny chciałam chociaż w taki sposób Pana uspokoić i poinformować, że na dzień dzisiejszy zrobiliśmy wszystko co możliwe, aby Leszka znaleźć!wierzymy, że efekt poszukiwań będzie owocny o czym natychmiast Pana poinformujemy!pzdr.

   • Dziękuję za wsparcie dla rodziny i pomoc w tak trudnej chwili. Jeśli mógłbym być pomocny to proszę o kontakt. Na podany tel. wysłałem 27 lis. o 22:34 krótką informację więc mój nr. tel. jest znany.

    Wyrazy najwyższego szacunku dla wszystkich pomagających a dla Pani w szczególności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj