Strona główna Na sygnale Zaatakował policjanta i ratownika medycznego

Zaatakował policjanta i ratownika medycznego

4739
7

45-letni obywatel Ukrainy odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb. Mężczyzna zaatakował funkcjonariusza policji oraz ratownika medycznego.

Wszystko rozegrało się w Mikołajki, 6 grudnia, w godzinach wieczornych. Trzemeszeńscy policjanci zostali wezwani do jednego z hoteli na terenie miasta.

Jak poinformowała Anna Osińska z KPP w Gnieźnie, funkcjonariusze z polecenia dyżurnego udali się do lokalu, gdzie miało dojść do bójki pomiędzy klientami. Z informacji wynikało, iż jeden z mężczyzn był agresywny, znajdował się pod wpływem alkoholu i zaczepiał innych gości hotelowych. Ponadto wyrządził szkodę w obiekcie na kwotę 300 zł.

45-latek opłatę uiścił, jednak ubliżał policjantom i z nieustalonych przyczyn uderzył jednego z nich. Funkcjonariusze użyli chwytów obezwładniających, po czym skuli mężczyznę” – mówi A. Osińska.

Agresor miał ranę wargi, dlatego na miejsce wezwano trzemeszeńskich ratowników medycznych. Był pobudzony, ubliżał załodze karetki. Trafił do szpitala w Gnieźnie.

Jak się okazało, jeszcze w trakcie udzielania pomocy medycznej mężczyzna próbował ugryźć w palec ratownika medycznego. Szczęśliwie odgryzł mu tylko… kawałek rękawiczki.

Po zaopatrzeniu na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 45-latek został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Czynności w tej sprawie trwają.

 

7 KOMENTARZE

  1. ale wyczyn pijaka skuc ciekawe gdzie jest policja jak dzwonisz ze wlamanie – jak zglosisz ze pijak to od razu przyjada bo sie wtedy nie boja

  2. Dobrze że był pijany bo by uciekł a kto by go znalaz /znalazła jak grupa panuje ta bańka tez była pijana bo właściciel ucieķł a ona sprawczyni nie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here