Za tydzień dogrywka

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Za tydzień ponownie pójdziemy do urn. Zdecydujemy o tym, kto będzie rządził w naszej gminie przez następne 5 lat. Jak wiadomo, tym razem zmierzą się Krzysztof Dereziński, który uzyskał 42% głosów i Daniel Bisikiewicz, na którego tydzień temu zagłosowało 23% wyborców.

Zapytaliśmy obu pretendentów do najważniejszego w gminie fotela, jak oceniają wynik wyborów i swoje szanse w drugiej turze.

Obecny burmistrz podkreśla, że nie spodziewał się tak dobrego – najlepszego z dotychczasowych – wyniku. Zdaje sobie jednak sprawę, że chociaż różnica pomiędzy nim i drugim kandydatem jest spora, to nadal pozostają głosy kandydatów, którzy odpadli.

Razem z głosami kontrkandydata to wciąż więcej, niż liczba głosów oddanych na niego. Nie lekceważy więc przeciwnika, swoim wyborcom dziękuje za poparcie, a jednocześnie chce przekazać, że bardzo ważne będzie ponowne pójście do urn.

Daniel Bisikiewicz również dziękuje swoim wyborcom, zwracając jednocześnie uwagę, że w czasie kampanii starał się odwiedzić osobiście większość mieszkańców, aby porozmawiać i prosić o wsparcie. Głęboko wierzy, że 2029 osób, które zagłosowały na pozostałych dwóch kandydatów, dostrzeże jego zaangażowanie i poprze go w drugiej turze.

Jest przekonany, iż mieszkańców gminy stać na to, aby wspólnymi siłami zmienić naszą małą ojczyznę.

119 Komentarze do Za tydzień dogrywka

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Wypowiedzi obu kandydatów bardzo dyplomatyczne, ale widząc co się dzieje, a raczej, że nic sie nie dzieje, wnioskuję, że obaj są bardzo pewni zwycięstwa. Spodziewałem się co najmniej jakiegoś starcia przedwyborczego. A tu cisza. A może obaj sobie już odpuścili? Każdy z innego powodu oczywiście.

 2. opozycjonista napisał(a):

  najlepiej to Beniu Nitka wziął się za naprawianie trzemeszna i juz wczoraj na swierszczach siedział koło Dyzia 🙂 szykuje się mocna opozycja, nie ma co!! naprawtrzemeszno

 3. Wyborca napisał(a):

  Ja i cała rodzina a to kilkanaście głosów uzależniamy głos na Pana Bisikiewicza od Poparcia go przez pozostałych kandydatów. W innym razie oddamy głosy nieważne. Sam Pan nie wygra i to jest pewne, są nawet głosy żeby poprzeć Derezińskiego, bo jego wyrok sądu może strącić z urzędu. Radzę więc Panu zabiegać o poparcie innych.

  • Odpowiedzialny napisał(a):

   Czekamy na stanowisko Komitetu Pana Pawła Piechowiaka który rzetelnie i rzeczowo przedstawiał sytuację naszej gminy w czasie kampanii,zaprosił do debaty,niczego nie obiecywał i nie był natarczywy jak szewc.Czekamy Panie Pawle bo to jest dla nas wazne, nie wiemy jak sie zachować?

 4. Opozycja napisał(a):

  Z większości w tej radzie będzie opozycja jak z koziej…. reisetasche

 5. Mieszkaniec Ścisłego Centrum napisał(a):

  A dlaczego w radzie miałaby być opozycja? Chyba dobrze gdyby rada miejska współpracowała z burmistrzem a nie negowała wszystkie jego decyzje (tak jak w poprzedniej kadencji) w rezultacie prowadząc wiele spraw do nikąd i vice versa? Naturalnie odmienność zdań musi być, ale niech będzie to poparte argumentami, a nie jak dotychczas: czarne jest czarne, a białe jest białe. Życzę obecnej radzie z przyszłym burmistrzem owocnej współpracy i pracowitej kadencji!

  • Mieszkaniec napisał(a):

   Z mojej perspektywy wydaje mi się że białe jest zawsze białe i czarne jest zawsze czarne. Chyba że coś się zmieniło? Na Pańskie pytanie dlaczego miała by być opozycja ? To się nazywa demokracja. Przerabialismy już system w którym wszyscy byli za.

  • Opozycyjny napisał(a):

   Po co w radzie opozycja? Stawiając takie pytanie wystawiłeś sobie ocenę. Jeśli niepotrzebna opozycja to po co rada? Po co utrzymywać 15 radnych, biuro rady itp? Czasy gdy wszyscy byli “za” mam nadzieje mamy za sobą. Rada jest między innymi od kontroli burmistrza.

 6. Mieszkanka napisał(a):

  Panie Krzysztofie powodzenia ja i moja rodzina głosujemy na pana a to 32 głosy mam nadzieje ze nadal bedzoe Pan sprawował funkcję burmistrza

 7. mizerota napisał(a):

  Pan B. odwiedzał ludzi i gadał jak katarynka czego to on nie załatwił dla miasta. Zza tych słów wyglądała marność.

 8. Anonim napisał(a):

  Z opozycji i ścierania poglądów rodzi się postęp. Na klakierów nie głosowaliśmy.

 9. Anonim napisał(a):

  Mam nadzieję ze wygra najbardziej pracowity! Kto pracował wiadomo kto uprawiał pozerstwo trzy kadencje również.

 10. Anonim napisał(a):

  Pan Bisikiewicz dotarł do moich znajomych na jednym z najdalszych krańców gminy zaskoczył ich bardzo nic nie obiecywał w zamian zyskał ich szacunek bo obecny burmistrz nie był tam nigdy.

 11. darek napisał(a):

  MI NIE PASUJE ŻADEN JEDEN SPRAWY W SĄDZIE ALBO NA CHOROBOWYM DRUGI WSZYSTKIE ROZUMY POŻARŁ TYLKO SWEGO NIE MOŻE ZEŻREĆ. ODPUSZCZE SOBIE TĄ DOGRYWKE

 12. były wyborca napisał(a):

  Bisikiewiczowi zaszkodził trzemeszeński intruz.
  Szkoda mój typie w I turze – panie Danielu, tak się Pan dał opleść?
  Teraz pozostanie Panu lizanie ran. My na Pana nie głosujemy już. A to sporo głosów.

 13. tere fere napisał(a):

  Pan Bisikiewicz może za parę lat ale nie teraz gada i gada jak taka papla,może i tam trochę pojęcia ale to za mało musi jeszcze trochę ogłady się nauczyć…..

  • Anonim napisał(a):

   Ogłady? Ogładę burmistrz pokazał jak po imprezie pojechał na promilu po żonę do imprezowni. Tam tez na miejscu też podobno wesoło było!

 14. Ela napisał(a):

  Wybierzmy dobrze czas na zmianę. O tych na krańcach gminy nikt nie pamieta.

  • Anonim napisał(a):

   Nikt nie pamięta o tych na krańcach gminy? Jednak był taki co pamiętał nazywa się Daniel Bisikiewicz!
   Reszta ma nas gdzieś.

   • Mieszkaniec napisał(a):

    Tak był przed wyborami, w przerwie między kładzeniem kostki brukowej przy szkole nr 1. Po tym jak nazywa ulice nazwiskami lokalnych bohaterów, ten czlowie przypisuje sobie wszystkie osiągnięcia poprzedniej rady miejskiej. Tak on jest tylko w gembie mocny, moim zdaniem przerost formy nad treścią!

 15. zrzeszenie szewcow w Polsce napisał(a):

  czas na zmiany kture nas wylecza z chorub

 16. Anonim napisał(a):

  A państwo tak krytykują jednego Pana i drugiego, a co sami żescie zrobili dla naszej gminy??? Odpowiem wam Nic, łatwo jest oceniać innych zza klawiaturki . Trzeba było samemu kandydować i próbować zmienić Gminę na lepsze, ja podziwiam ludzi, którzy próbują i się nie poddają. Ja pójdę na wybory i oddam swój głos, jest to mój obowiązek, inaczej nie będę mogła później narzekać. Jedno jest pewne, w Trzemesznie potrzeba zmian, nie tylko na fotelu Burmistrza, jest wiele wyzwań i potrzeba dużo Energi. Ja już bym się nie nadawała.

 17. Monika napisał(a):

  Dajmy szanse młodym.ma już doświadczenie jako przewodniczący.Myślę że czas pożegnać obecnego burmistrza.

  • Anonim napisał(a):

   Jakie doświadczenie o czym ty piszesz. Jak się z Tym młodym człowiekiem rozmawia to można odnieść wrażenie że jest jak Władimir Wladimirowicz Putin – wszystko może załatwić 😁😁😁

  • Ewa napisał(a):

   Wybór obecnego burmistrza oraz p.Bisikiewicza,który chciałby i garnie sie tylko do rządzenia,zaczepia w niedzielę ludzi w marketach itp. to niesmaczne a wręcz obrzydliwe to wybór między cholerą a dżumą.Lepiej pozostać w domu i nie tracić czasu na takie wybory.A wszystko pozostawic losowi.To najrozsądniejsze wyjście wobec tak patowej sytuacji.

  • Anonim napisał(a):

   Kłamiesz!. To Pan Peno był przewodniczącym.

 18. O_o napisał(a):

  Młody ok rozumiem, ale jakie on ma doświadczenie? To, że skończył administrację nie znaczy że się na wszystkim zna tak jak mówi, jakie on będzie miał zaplecze z ludzi? Przecież nikt go nie będzie traktował poważnie, będzie marionetką pana A.B. a poza tym w tym wieku wypadałoby już gdzieś wcześniej pracować na umowę o pracę…

 19. Szeryf napisał(a):

  P.Daniel i tak nie wygra Krzychu ty jesteś nr.1 tylko zacznij robić wiecej i bądź dostepny każdy ruch dobrze przemyśleć musisz by Cię hieny nie zjadly i zrób czystke w urzędzie

  • Uczciwa napisał(a):

   Krzychu niech czystke zrobi w swoim organizmie najlepiej detoks ale czy to pomoże?

  • Ktos napisał(a):

   Szeryf
   Ty to masz rację
   Trzeba pana Krzysztofa zapraszać na więcej zakrapiany imprez i niech sam wraca i tak mu nikt nic nie zrobi, bo w tej sprawie to on robi dużo,no chyba że się zachwieje za kierownicą i przejedzie właśnie Ciebie

 20. Anonim napisał(a):

  Młody ma doświadczenie ma wykształcenie energie nie jeździ na podwójnym gazie. Moj głos i głos rodziny oraz sąsiadów ma a to 37 głosów jak bedą tak po nim jechać to będę jeszcze innych namawiala

  • Oko napisał(a):

   Doswiadczenie=4 lata w samorzadzie,bezrobotny. Wyksztalcenie=prywatna szkola z gniezna. Do tego dochodzi blokowanie dostepu do swojego profilu fb osobom niewygodnym czyli juz na samym poczatku segregacja na lepszych i gorszych. Super burmistrz !

   • Anonim napisał(a):

    Chyba trzeba sie cieszyć z takiego hejtu na młodego bo to zawsze oznaka strachu. Jesli lepszy ma być burmistrz na jednym promilu nieodbierający telefonów w kadencji co chwila jakieś L4 nie wspominając o zapleczu. Z gminą, która finansowo stoi jak stoi dzięki niemu. No i z umową z remondisem , której przez lata nie można wypowiedzieć.
    Może wychwalający powiedzą jakie wykształcenie ma nasz jaśnie panujący i jak je robił? Zanim zza klawiatury jedziesz po innych! Ktoś na tym forum już napisał obecny burmistrz się już swoją postawą zdyskwalifikował sam.

    • Oko napisał(a):

     Oznaka strachu? Przed czym/kim anonimie, moze odpowiesz?Bezrobotny i zero pomyslu przez 4 lata.Jakie uchwaly zglosil? Co zrobil w sprawie remondisu? Milczenie jest przykladaniem reki. Jeden i drugi siebie warci.

   • Walczak Marek napisał(a):

    Wysłałem SM nie odbiera 2 razy

   • Zainteresowana napisał(a):

    Po pierwsze nie prywatna tylko niepubliczna Uczelnia w Gnieźnie 😊podyplomówki robi tam większość nauczycieli, którzy uczą w Trzemesznie,Wrześni,Poznaniu i Gnieźnie.Pan Daniel był jednym z najlepszych studentów tej uczelni.To,że ktoś nie pracuje nie znaczy,że jest gorszy…lepiej przecież chlać i nic nie robić.Każdy kiedyś zaczynał i mam nadzieję,że prędzej czy później pan Daniel Bisikiewicz wygra wybory.Czego z całego serca mu życzę.

 21. Wyborca napisał(a):

  Bisiol na swym profilu fb. ma że bezpartyjny a na listach i bilbordach Komitet wyborczy PSL. Kłamstwo przed wyborami

  • Anonim napisał(a):

   Ty jesteś taki niekumaty czy masz tyle złej woli że tak manipulujesz?
   Czytasz i wiesz! Chłopak nie jest w żadnej partii wystartował tylko z listy. Twoim tokiem rozowowania mówiąc jeśli p DEREZIŃSKI startował z list PIS i Wielkopolanie to jest PIS-ior i PO-wiec ? Weź się ogarnij i nie sugeruj komuś kłamstwa chyba że sam masz takie intencje!

  • Ktos napisał(a):

   Mieć poparcie jakieś parti a przynalezec do niej
   To dwie sprawy

 22. Mieszkaniec napisał(a):

  Fatalnie,że Jankowski nadal może być vice!

 23. Wzór burmistrza napisał(a):

  Takiego burmistrza potrzebuje Trzemeszno. Niestety, Dereziński takim nie jest, Bisikiewicz na pewno nie będzie.

  https://www.youtube.com/watch?v=SNCRfQrqtJw

  • aty napisał(a):

   dokładnie te dwie baby siedzace z wielka łaska u nas taki sam głos motywacyjny powinny dostac. Trzemesznska loża niezadowolonych z zycia..

 24. Surfer napisał(a):

  Czas na debatę przed II turą…

 25. Mama napisał(a):

  Pan B biedny ,bezrobotny – ciekawe z czego utrzymuje kobiete i dziecko – czyzby pracował na czarno u taty ? Przecież jest już po 30-stce a nigdzie nie pochwalił sie dotychczasową karierą zawodową …

  • Anonim napisał(a):

   Dokładasz mu? A z czego Burmistrz płaci kredyty skoro zawsze płacze, że ma tak mało w stosunku do innych? Sam już kilka razy powiedział że startuje w wyborach tylko po to i nikt na ten temat ani słowa nie powie? Nie zastanawia to?

 26. Anonim napisał(a):

  Jak to było jak się nie ma hejterów to się nie osiągnęło sukcesu?

 27. Xyz napisał(a):

  Głosujcie na Daniela Bisikiewicza Zmienmy Trzemeszno na lepsze !
  Czas na zmiany!
  Dosyć juz kłamstw.Chcemy Urzędu dla ludzi ,a nie zamkniętych drzwi !!!
  Wybór 4.11.2018 r.
  Głosujcie i wybierzcie lepszego Burmistrza niż mamy!

 28. Goldi napisał(a):

  Witam serdecznie
  Jestem zdania ze jeśli obecny burmistrz Trzemeszna sprawował by swoją władze jak należy to nie było by tych rozmów .
  Dobrze wiemy jak wygladała kadencja obecnego burmistrza i co to dało naszej gminie.
  Dajmy szanse młodym nowym i ze świeżym spojrzeniem na rzeczywistość takie jest moje zdanie.

 29. Andrzej J napisał(a):

  Mam Pytanie do Pana Bisiekiewicza czy prawdą jest, że jeśli Pan wygra wybory to powoła Pan na stanowisko Pana Bilewskiego A ?
  Bardzo proszę o odpowiedz i stanowisko w tej sprawie

 30. Anonim napisał(a):

  Po tym co czytam nie mam już żadnych wątpliwości oddam głos na Pana Bisikiewicza. Ta fala hejtu bezpodstawnyvh złośliwości pod jego adresem świadczy o tym że na władzę i otoczenie padł blady strach. Od tej chwili zaczynam namawiać wszystkich znajomych. Dość tego wstydu.

 31. Nowy napisał(a):

  Jeżeli ktokolwiek nazywa wyjście do ludzi i rozmowę z nimi jako zaczepianie…..?
  Jeżeli ktokolwiek podkreśla z uporem maniaka, że kandydat jest bezrobotny….?
  Jeżeli ktokolwiek hejtuje kandydata sformułowaniami, że się nie nadaje bo jest za młody…..?
  To poproszę się zastanowić nad sobą…

  Reasumując jeśli ktoś ma pretensje do panującej władzy wybiera nową. I ja tak zrobię. Nie hejtuje Krzysztofa tylko wybieram Daniela bo chce zmian….!

 32. Anonim napisał(a):

  Tylko Krzysztof liczy się co zrobił a nie jego sprawy prywatne

  • Anonim napisał(a):

   Prywatne jest to co burmistrz zjada na śniadanie. Reszta w ramach służby publicznej i nienormowanego czasu pracy.
   Skąd wracał burmistrz jak go złapano podczas jazdy w stanie nietrzeźwości? Wiesz?

 33. Anonim napisał(a):

  Święte słowa. Nasze grono patrzy na działania obecnej władzy bardzo krytycznie i nie wdając się w szczegóły wszyscy zamierzamy głosować na Pana Daniela Bisikiewicza.

 34. Wyborca napisał(a):

  Dyziu Ty nie masz z kim przegrac

 35. Były pilkarz napisał(a):

  Olimpia Niewolno też za Krzysiem

 36. Ja napisał(a):

  70:30dla Krzysia

 37. Za młody napisał(a):

  Oj przepraszamy całą elitę starego pokolenia trzemeszna, wasze dzieci może chodziły sobie beztrosko po ulicach i się bawiły, swoje mam zamiar zostawić na podwórku na którym będę czul że jest bezpieczne, dajmy może więcej kasy na kamery które są nie aktywne i bez kontroli albo może na kolejną nową drogę do domu dyzia żeby lepiej mu się slalomem jechało po pijanemu, człowiek tak nie odpowiedzialny ma być twarzą tego miasta? Czy was już do końca powaliło? Może ma pijany potrącic wam dziecko albo żeby jakiś narkotykowy smark zrobił cos gorszego? Pewnie będzie jak zawsze wina policji czy że karetka jest a nie pomogli, brak słów na ten ciemnogród jeśli chcecie więcej ławek w bazylice albo niższego czynszu od księdza na wasze przyszłe groby to celujcie z tym na plebanię a nie liczycie że dziad dziadom pomoże żeby sobie dupsko uszykować

 38. Rocky napisał(a):

  Jestem Wódz Maciuś Dyziu burmistrzem i koniec

 39. Maciuś P napisał(a):

  Burmistrz najlepszy z byłych Dyziu pozamiata mlodzika

 40. Anonim napisał(a):

  Hehe Daniel dawaj czadu Ty nie masz nic do stracenia!

 41. Anonim napisał(a):

  Daniel Bisikiewicz burmistrzem być może Krzysztof Dereziński nie powinien!

 42. Anonim napisał(a):

  No dobra bez złośliwości. Głosuję na mniejsze zło czyli p Daniela Bisikiewicza. Koniec kropka. Argumentować nie muszę bo i p Derezińskiego w przeddzień wyroku nie mam zamiaru niszczyć. Sam sobie zgotował to co ma i to “piwo”, którego naważył musi wypić choć w jego przypadku może lepiej nie. Czas coś zmienić w mieście!

 43. Anonim napisał(a):

  Mój głos i naszych znajomych ma Pan Dereziński

 44. Anonim napisał(a):

  Czy to prawda co mówią w mieście, że w kampanię intensywnie włączył się pan i władca na kosirze? Słyszałam że już odwiedził kilka poważnych adresów w mieście! A taki był kolega kilku kandydatów.

 45. Anonim napisał(a):

  Daniel jesteśmy za Tobą! Trzymaj się chłopie.

 46. Anonim napisał(a):

  Bisikiewicz i tylko on! Czy to prawda że jutro p Dereziński ma rozprawę o promile?

 47. Mieszkaniec napisał(a):

  Do drugiej tury powinn być jeden z kandydatów co nie przeszli dalej a pan .Derezinski ze względu na popełniony czyn jazdę pod wpływem alkoholu nie powinien być brany pod uwagę nie ma wstydu ,a jak tu widać wyborcy są przewrotnie przed wyborami taki owak najgorsze słowa a teraz zmiana płaszcza na drugą stronę o czym to świadczy o wartości wyborców
  ..

 48. Anonim napisał(a):

  Ale że co? pan i władca na kOsirze załatwia dwóm kandydatom poparcie? Zabezpiecza sobie tyły po wyborcze? Choć to do niego podobne.

 49. Anonim napisał(a):

  Daniel chłopoku my stawiamy na ciebie. Nawet nie wiesz ile ludzi o tobie gada w mieście ze ino ty. Masz nasz glos

 50. Andrzej J napisał(a):

  PONAWIAM PYTANIE

  Mam Pytanie do Pana Bisiekiewicza czy prawdą jest, że jeśli Pan wygra wybory to powoła Pan na stanowisko Pana Bilewskiego A ?
  Bardzo proszę o odpowiedz i stanowisko w tej sprawie

 51. do Andrzeja J napisał(a):

  Już tu kilku ludzi o to prosiło Bisikiewicza, żeby powiedział co z tym Bilewskim. Wciąż cisza!

 52. Mieszkaniec napisał(a):

  Może Bisikiewicz wygra? Może zasiądzie w fotelu burmistrza? Ale czy jego EGO zmieści się w tym gabinecie????

 53. Anonim napisał(a):

  Niech ktoś napisze co Bisikiewicz zrobił dla naszej Gminy?Chętnie przeczytam bo nie jestem zdecydowany na kogo głosować.Co Dyziu zrobił to wiem slepy by nie zauważył .

 54. anonim napisał(a):

  Zamiast wynosić pod niebiosa Pana Derezińskiego odmawiajcie w jego intencji różaniec . Jutro jest 30 październik . Kolejny termin rozprawy o popełnienie czynu z art. 178a k.k. .
  Wasz pupilek jak dobrze pójdzie zasiądzie na ławie oskarżonych ! Zobaczymy jak będzie popisywał się swoją elokwencją i krasomówstwem . Mam nadzieję , że wreszcie otrzyma to na co zasłużył !

 55. kolega napisał(a):

  Jutro rozprawa odroczona sedzia zachorowal termin nastepny bedzie podany ha ha.Super.

 56. Anonim napisał(a):

  Ach faktycznie jutro wielki dzień naszego p burmistrza. Ciekawe co sąd nam powie o promilu we krwi? Pierdy wypisujecie o Bisikiewiczu a zupełnie uleciało wam takie wydarzenie. Te wasze pseudo zarzuty do niego to nic w stosunku do tego co na sumieniu ma p Dereziński. Ciekaw jestem co na temat spożycia wszyscy wyznawcy napisali by dziś gdyby tamtego marcowego dnia ten czlowiek rozjechał kogoś na drodze. Jak krytykanctwo ma się do art. 178a k.k. ? Może na ten temat popiszecie no proszę tutaj jest spore pole do popisu.
  P Bisikiewicz proszę robić swoje i nie czytać tego hejtu bo on się należy komuś zupełnie innemu.

  • Temida napisał(a):

   Podda się dobrowolnie karze i Liczy na warunkowe umorzenie np: na rok. Czy tak będzie jutro się przekonamy? Ptaszki cwierkają po całym Gnieźnie. Mam nadzieję że Sąd będzie choć raz sprawiedliwy i się nie wywinie. Za wódkę sprawiedliwość taka sama czy dla burmistrza czy dla szarego zjadacza chleba. Na szczęście zainteresowały się tym Panem media ogólnopolskie. Pani Prezes Gersdorf w imię obrony demokracji pewnie by go uniewinniła ?

 57. Szakal napisał(a):

  Jacy tu ludzie są zawistni katolicy siedzący w pierwszych ławkach w kościele hejt to ich chleb powszedni Polacy podzielony Naród.Za chwile mamy piękne Święto Narodowe proponuję najpierw pomyśleć a puzniej pisać Pozdrawiam .

 58. Anonim napisał(a):

  Ta kampania to cyrk tutaj zdrowego rozsądku nie ma za grosz. Idealnego kandydata wśród tej 4 nie było i nadal w 2 nie ma. Jak już tutaj ktoś napisał wybieram mniejsze zło czyli Bisiola bo gorzej już być nie może.

 59. Obiektywny napisał(a):

  Witam. Prawnikiem nie jestem, jednak śledząc media ogólnopolskie i sytuacje z Prezydent Łodzi sytuacja może wyglądać następująco. Burmistrz zapewne zostanie skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne (kiedy to będzie ? Tego nie wie nikt. Może to potrwać kilka miesięcy powoływani biegli itp.) W takim przypadku Wojewoda Wielopolski może wszcząć postępowanie o odwołanie Burmistrza. Konflikt ten trafi do Sadu Administracyjnego a koncowo nawet do Strazburga… Teraz nasuwa się pytanie jaki wyrok zapadnie jeśli chodzi o Burmistrza jazdę pod wpływem alkoholu. Możliwości są trzy kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności. W przypadku grzywny, kara ta zaciera się po 3 latach. W mojej opini zanim zakończy się droga sądowa o odwołanie Burmistrza to Burmistrz znowu będzie miał „czysta” kartę karna a co za tym idzie nadal będzie mógł w świetle prawa piastować swoją funkcje.

 60. Anonim napisał(a):

  Ciekawe czy Pan Marek się jutro wybiera? Obaj panowie się uwielbiają więc może być spotkanie na najwyższym szczeblu.

 61. Anonim napisał(a):

  O której jest ta rozprawa?

 62. Eleonora napisał(a):

  Szanowni Jeśli macie zamiar głosować na Pana Bisiekiewicza to zastanówcie się bo z tego co słyszałem ma zamiar na urząd powołac Pana BILEWKSIEGO !!!!
  Proszę sobie przypomnieć jak było z świetlica i pisaniem na pana Matelskiego przez Bilewskiego – zaiste dziwna sprawa

  Pan Bisiekiewicz gdyby chciał to by rozwiał watpliwości i cos napisać o tym ale milczy więc cos w tym jest

  Rozmawiając z ludzmi nikt nie wierzy ze nie czyta tego portalu to nie w jego stylu
  Szkoda ze nie zajmuje stanowiska w tym temacie
  więc Dereziński ma nasze głosy

  • Anonim napisał(a):

   Eleonora = słyszałem? ciekawe trol?

  • anonim do ,,Eleonora,, napisał(a):

   Pan Bisikiewicz nie bawi się w pierdoły w odróżnieniu od Pani . Znam tego człowieka . Ma Pani wątpliwości to nie ma nic prostszego jak osobista z nim rozmowa . Nie chowa się przed nikim nie ucieka nie toczy się przed nim żadne postępowanie karne . Jeżeli chodzi Pani o robienie zadymy to życzę Pani miłej zabawy w swoim towarzystwie pierduśników !

 63. Anonim napisał(a):

  Bisikiewicz nie jest ani politykiem ani dyplomatą i bez podpowiedzi przyszłego zastępcy nie wie jak się zachować

 64. Boys napisał(a):

  Dyzit jest swoim chłopem nie nosg głowy w chmurach z kaźdym pogada czy biedny czy bogaty zawsze muwi Dzień dobry lub Cześć i dlatego zostanie Burmistrzem .

 65. Lew Tołstoj napisał(a):

  Idź do szkoły chłopcze naucz się ortografii jak i pewnie
  matematyki. Nawet szkoda z tobą rozmawiać. Zagłosuj na swojego chłopca i bądź dumny. Tego typu wyborcy reprezentują Derezińskiego. Brawa dla Was drodzy Trzemesznianie. “A po mnie choćby potop” do nauczycieli i urzędników bojących się o pracę i głosujących na p.Derezińskiego. Zeszliście do poziomu boysa.
  A tu będzie “zonk”i to w nie długim czasie. Tak wygląda samorząd w pigułce nie tylko w Trzemesznie ale i w Polsce. Pijane satrapy rządzące po kilka kadencji, jeżdżące po pijanemu. Mające w poważaniu prawo i zwykłych obywateli. Jak powiedział jeden Pan “wszyscy won”. Tylko pytanie ? Czy znajdzie się odważny który to zrobi ? A kredyty i straty Remondisy i inne Paroci kogo to obchodzi ? Nachlać się i zabawić to jest sztuka. Homo sovieticus w czystej postaci. Im gorzej tym lepiej. Gniezno satrapę zwaliło 4 lata temu a Trzemeszno nadal śpi. Będzie musiał Was wyręczyć Wojewoda oby jak najszybciej. Pozdrawiam te blisko 3500 osób które głosowało za zdrowym rozsądkiem.

  • Wiktor napisał(a):

   PAN KRZYSZTOF DEREZIŃSKI CIESZY SIĘ OGÓLNĄ SYMPATIĄ NASZEGO LOKALNEGO SPOŁECZEŃSTWA ! I TO JEST NIEZAPRZECZALNĄ PRAWDĄ. MA SWOJE WADY, MA TEŻ ZALETY TAK, JAK KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK, TAK JAK KAŻDY Z NAS. ALKOHOL BYĆ MOŻE JEST JEGO SŁABOŚCIĄ, ALE ILE TAKICH SŁABOŚCI ŻYJE I MIESZKA W TRZEMESZNIE I W GMINIE? ILE TAKICH LUDZIKÓW DAJE WIECZORAMI W GARDŁO, WE WŁASNYM DOMU, ŻEBY NIKT NIE WIDZIAŁ BO WSTYDZI SIĘ TEJ SŁABOŚCI. CIEKAWE, ILU Z NICH KRYTYKUJE I POTĘPIA DYZIA ? ZNACIE SŁABE STRONY KANDYDUJĄCYCH W TYM ROKU NA STANOWISKO BURMISTRZA ?WYSTARCZY PRZECZYTAĆ ” UŚMIECH LOSU” WIKTORA. SĄ TAM TYLKO SUCHE FAKTY I ZALEDWIE ODROBINKA WYDARZEŃ, KTÓRYCH AUTOR BYŁ BEZPOŚREDNIM ŚWIADKIEM.
   DYZIA NIE MOŻNA NAZWAĆ FAŁSZYWCEM, OBŁUDNIKIEM. JEST NORMALNYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY ODZIEDZICZYŁ PO KOMUNISTYCZNEJ SPUŚCIŹNIE, TAK JAK 90% MĘŻCZYZN W NASZYM KRAJU, CHOROBĘ ALKOHOLOWĄ ZASTANAWIAM SIĘ JEDNAK CZY TO JEST PRAWDĄ!? MOŻE INACZEJ, ILE JEST PRAWDY W TYM CO PRÓBUJĄ ROZDMUCHAĆ JEGO PRZECIWNICY.ZARAZ, ZARAZ BO ZŁAPAŁEM SIĘ NA TYM, ŻE PRAWIE W TO UWIERZYŁEM!!!!JAK POTĘŻNA POTRAFI BYĆ SIŁA SUGESTII !!! WYBORCY NASZEGO MIASTA I NASZEJ GMINY, SAMI ZADECYDUJCIE WE WŁASNYM SUMIENIU, NA KOGO ODDAĆ SWÓJ GŁOS.SYTUACJA JEST NA TYLE POWAŻNA, ŻE ZDECYDUJĘ SIĘ ZDRADZIĆ SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ
   Wiktor autor ‘Uśmiechu Losu”

 66. Co robić? napisał(a):

  No to jaki mamy wybór? Człowieka uzależnionego od alkoholu, deklarującego wprawdzie, że chce coś ze sobą zrobić, ale wyglądało to raczej na akt rozpaczy i strachu przed surowszym wyrokiem niż rzeczywiste pragnienie zmiany swego życia. Taka samokrytyka jakby. Coś mi sie mocno wydaje, że z tą obietnicą będzie tak samo jak z kontaktem z mieszkańcami za pośrednictwem FB i innymi obietnicami.Człowieka, który udupił gminę beznadziejną umową z Remondisem.Który sprezentował grube pieniądze pewnej kancelarii za odzyskiwanie vat. Człowieka, który nie wiadomo po co i na co umieścił swoją żonę na eksponowanym stanowisku narażając sie na zarzut nepotyzmu. Skłócił przez to środowisko oświaty gminnej, które to środowisko uważa jedną szkołe za szczególnie preferowaną. Nawet jeśli tak nie jest, to przy takich decyzjach kadrowych trudno uniknąć tego typu zarzutów. Człowieka wiecznie nieobecnego, unikającego mieszkańców i wszelkich problemów.
  A z drugiej strony? Kandydat przedstawiający sie jako kontynuator tradycji zawodu, a z drugiej strony w oficjalnych dokumentach podający,że jest bezrobotnym. Kandydat, który nie potrafi odpowiedzieć na proste, zadawane tu często pytania. Na jakim doświadczeniu życiowym chce oprzeć swoje zarządzanie gminą? Czy pewna znana, niestety tylko z najgorszej strony osoba obejmie ważne stanowisko w gminie?
  Co robić? Po namyśle nie zaryzykuję i nie oddam głosu na bezrobotnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado