Strona główna Kultura „Z głębi serca” Beaty Lukstaedt

„Z głębi serca” Beaty Lukstaedt

2980
11

Wczorajszy wieczór w Szkole Podstawowej nr 1 należał do Beaty Lukstaedt. Szkolna aula zapełniła się po brzegi słuchaczami, którzy chcieli poznać poetycki talent nauczycielki i bibliotekarki.

Okazją było wydanie jej pierwszego tomiku zatytułowanego „Am imo pectore” (z głębi mojego serca). Zawarte w nim wiersze czytali m.in. nauczyciele i uczniowie ‘jedynki”.

Obecni na spotkaniu mogli się przekonać, iż poezja to nie jedyny talent autorki, która zaprezentowała także swoje umiejętności wokalne.

„Wiersze są sposobem na wyrażenie własnych uczuć i emocji, a także na oderwanie się od rzeczywistości i przetrwanie trudnych życiowych doświadczeń. To biblioterapia zarówno dla czytelnika, jak i dla poety” – mówi o swojej twórczości B. Lukstaedt.

11 KOMENTARZE

    • Było epicko, genialnie i przepięknie. Gratuluję wam wspaniałym ludziom za zorganizowanie tak pięknego wydarzenia. Brawo!

  1. Wspaniały występ, zdolni uczniowie. Było pięknie. Cieszę się ze tak wspaniale kulturalne wydarzenia maja miejsce w mojej byłej jedynce. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów

  2. Miły wieczór, piękne wiersze. Talentów tam wiele, gratulacje dla wszystkich, ale szczegolne ukłony dla p. Edka, genialny był i reszty odważnych i chętnych. Dziewczynki piękny taniec wykonały i dzieci ślicznie wiersze wyrecytowały, dziennikarz od wywiadu z autorką również wspaniały.

    • Dokladnie! Profesjonalnie, pięknie! Ludzie z mocą, dzieci z talentami. Było bosko! Prawdziwy profesjonalizm! Taniec prawdziwa profeska! Na żywo!

    • Choćby ci ośle wszyscy z twego stada ,wmawiali że d… i łeb masz z konia araba i nawet gdyby zrobiono cię posłem, nic to nie zmieni ,boś tylko osłem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj