Strona główna Sport i rekreacja XXIX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odwołany!

XXIX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odwołany!

4024
10

W związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19 nie odbędzie się tegoroczny, XXIX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego. Poinformowała o tym Edyta Koperska z trzemeszeńskiego OSiRu.

Organizatorzy dokonają zwrotu wpisowego za pośrednictwem firmy Data Sport, obsługującej wydarzenie.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy zdrowia” – czytamy w komunikacie OSiRu.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

10 KOMENTARZE

  1. Do biegu pozostało jakieś 1,5 miesiąca a oni już odwołują? Czy czasem ten koronawirus nie jest pretekstem do nieorganizowania imprezy? Odwołamy imprezę że niby koronawirus a kasa w okrojonym budżecie zostanie. Obym się myli ale można było poczekać z tą decyzją do połowy kwietnia.

    • Człowieku zastanów się co ty piszesz, wirus pretekstem żeby nic nie robić, chyba myślisz swoimi kategoriami. Ciekawe czy wziąłbyś odpowiedzialność za tych ludzi którzy zjadą się z całej Polski?

    • A Ty startowałeś kiedyś w tym biegu, albo chociaż znasz listę startową? To jest bieg ogólnopolski, ale zawodnicy startują z różnych krajów i niestety jest za duże ryzyko. Nawet gdy do tego czasu się uspokoi to lepiej dmuchać na zimne. Co do kasy to datasport zaczął już jej zwracanie, więc nikt tutaj nie zarobi.

    • Wywalili dla koleżeństwa 30 tysiączków – to chcą jakoś sprawy uregulować. Tymbardziej, że komunia się w tym roku nie odbędzie a 60 tabletów zamówione – dobrze, że w chinach. Tam też się promujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj