Strona główna Sport i rekreacja XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior

XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior

1209
7

Koniec sekcji reklamowej

Już po raz 16. odbył się Zimowy Bieg Trzech Jezior na dystansie 15 km. Start i meta znajdowały się w Gołąbkach, a trasa wiodła głównie leśnymi drogami Nadleśnictwa Gołąbki. Bieg ukończyło 631 osób, w tym 114 kobiet.

Z czasem 46:26 wygrał ubiegłoroczny zwycięzca Andrzej Starzinskij z Ukrainy ze znaczną, prawie dwuminutową przewagą nad drugim zawodnikiem. Wśród kobiet triumfowała Justyna Olejniczak z czasem 59:34.

Najszybsi biegacze z naszej gminy to Paweł Gorzelańczyk wśród mężczyzn (52:02), który zajął ósme miejsce w kategorii „open” i Aneta Bartkowska wśród kobiet (01:10:54)

O wrażenia z trasy zapytaliśmy za metą P. Gorzelańczyka. „Cieszę się , że po raz kolejny udało mi się poprawić wynik na tej trasie. Warunki do biegania były bardzo dobre, przede wszystkim nie wiało i nie było ślisko” – podsumował bieg najszybszy trzemesznianin.

Szczegółowe wyniki, zarówno kategorii „open”, jak i mieszkańców naszej gminy, można znaleźć |TUTAJ|.