Strona główna Kultura XI Szkolny Turniej w Aerobiku Grupowym i Formach Tanecznych

XI Szkolny Turniej w Aerobiku Grupowym i Formach Tanecznych

1687
0

18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzemesznie odbył się XI Szkolny Turniej w Aerobiku Grupowym i Formach Tanecznych. Na początku organizatorka wydarzenia – Wioletta Chojnacka – przywitała zaproszonych gości. Zanim przystąpiono do konkursu imprezę otworzył szkolny zespół „Jedyneczki”.

Przed publicznością zaprezentowali się: Julia Stablewska, Natalia Lisiecka, Jagoda Białek, Angelika Pietrzak, Oktawia Giza, Klaudia Lisiecka, Ola Kowalewska, Dominika Derezińska, Martyna Marszał, Wiktoria Nawrocka, Milena Wiśniewska, Oliwia Siwińska oraz dziewczynki z kl. III c – Blanka Chojnacka i Zosia Mikuła.

Niespodzianką był przepiękny występ Sary Kaźmierskiej (uczennicy ZSOiZ w Trzemesznie, zdobywczyni I miejsca w Mistrzostwach Europy w Federacji WADS oraz II miejsca w kategorii „jazz i modern” w Pucharze Świata). Po tanecznym wstępie otworzono imprezę i rozpoczęto rywalizację między ośmioma zespołami w składzie:

1. „CZADERKI”- Wiktoria Cieślewicz, Wiktoria Kachniarz, Paulina Kowalczyk, Julia Gąsiorowska, Milena Woźniak
2. „TWISTED GIRLS” – Milena Wiśniewska, Wiktoria Nawrocka
3. „BLACK DANCE” – Oliwia Sosna, Amelia Humańska
4. „BEZ NAZWY” – Wiktoria Wachowska, Oktawia Giza
5. „CAMELS IS COMING” – Jagoda Białek, Jagna Jatczak
6. „PRZYJACIÓŁKI” – Michalina Łabędzka, Oliwia Siwińska
7. „CRAZY GIRLS” – Wiktoria Pietrzak, Wiktoria Michalak, Natalia Gaca, Julia Liszkowska, Daria Kłysz, Taisa Jankowska
8. „GWIAZDECZKI” – Emilia Ferenc, Agata Koteras, Weronika Wiśniewska, Oliwia Biadasz, Michelle Grzegorzewska, Oliwia Zabawa

Występom przyglądało się i oceniało jury w składzie Mariusz Zieliński, Justyna Bąk oraz Sara Kaźmierska.
Wszystkie zespoły przygotowały ciekawe i różnorodne układy, a publiczność nagradzała ich zmagania gromkimi brawami. W oczekiwaniu na wyniki czas umilał zespół „Jedyneczki” a także uczennica kl. VI c Klaudia Michalak.

Po podsumowaniu wszystkich prezentacji jury ustaliło werdykt:

I miejsce – „TWISTED GIRLS”
II miejsce – „CAMELS IS COMING”
III miejsce – „CRAZY GIRLS”

Najlepszą zawodniczką turnieju jury wybrało Wiktorię Nawrocką. Burmistrz Krzysztof Dereziński wyraził podziw i zachwyt dla występujących dziewcząt i przyznał 2 własne nagrody dla Oliwii Sosny i Michaliny Łabędzkiej.

Zwycięskie zespoły otrzymały medale a wszyscy uczestnicy słodycze. Organizator W. Chojnacka podziękowała wszystkim za udział i zaprosiła na następny turniej, który odbędzie się za rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj