Strona główna Kultura Wystawa na 70-lecie koła emerytów, rencistów i inwalidów

Wystawa na 70-lecie koła emerytów, rencistów i inwalidów

517
15

Wczoraj w Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy, zorganizowanej z okazji 70-lecia Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Trzemesznie.

Przybyłych gości powitała przewodnicząca Janina Płuciennik. Przypomniała, że koło istnieje już od 1948 roku, a w przeszłości kierowali nim: Józef Kasprzak, Henryk Walkowiak, Wanda Walkowiak, Wanda Tyburska, Jerzy Sobecki, Edmund Szlacheta oraz Tadeusz Kostka.

„Wystawione zdjęcia przedstawiają działalność koła. Staramy się, aby jesień życia była ciekawa, żeby można było spełniać marzenia, bywać w ciekawych miejscach i żyć aktywnie. Prezentujemy fotografie m.in. ze spotkań integracyjnych, pikników, spartakiad i wycieczek” – mówiła J. Płuciennik.

Burmistrz Krzysztof Dereziński oraz przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno wręczyli na ręce przewodniczącej bukiet kwiatów. Wśród obecnych gości znalazł się także Tadeusz Tomaszewski, asystent europosłanki Krystyny Łybackiej.

15 KOMENTARZE

 1. ten juz widze brode zapuscil zeby go drogowka za kółkiem nie poznala nie no parodia to ostatnia jego kadencja dziekujemy ci za remondiaka ze drozsze smieci i wode mamy

   • I tak być musi DO SKUTKU . Kto po pijaku wsiada do auta i jedzie nim jest potencjalnym samobójcą i mordercą . Broda to ukrywanie prawdziwego oblicz to chowanie się za kotarą .

    • ludzie mu pozwalają n ato tylko co sie stanie jak komus dziecko potraci to ja powiem wtedy „a gzdies ty był/była jak wybory były „

     • Nie będą czekał aż coś się stanie i zapytam się teraz . GDZIE TY BYŁEŚ/BYŁAŚ ? Czy może jesteś z konstelacji Oriona ? Czy znajdowałeś/aś się w innym obszarze równoległych światów ?

 2. zonowu radny PENO? Już ten lans i te spamowanie w internecie jest niesmaczne a jeszcze nie tak dawno pamiętam jaki był ROZRYWKOWY? Może na jakimś spotkaniu przedwyborczym nam opowie co nie co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here