Strona główna Kultura Wystawa fotografii Piotra Nadolnego

Wystawa fotografii Piotra Nadolnego

3598
11

Wczoraj, w sali wystaw trzemeszeńskiego Domu Kultury, odbył się wernisaż Piotra Nadolnego pt. „Moje miasto w obiektywie”.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka oraz radny Rafał Nawrocki. Podziękowali oni autorowi za promocję naszego miasta i gminy.

Pracownik DK w Trzemesznie Marceli Konieczny zwrócił uwagę na wyjątkowość prezentowanych zdjęć. Jak mówił, są one wykonane zarówno z lądu, jak i powietrza, a obrobione z użyciem przeróżnych filtrów.

Dzięki postępowi technologii i wykorzystania drona możemy oglądać m.in. nocne zdjęcia z lotu ptaka. Jeszcze niedawno było to praktycznie niemożliwe” – komentował M. Konieczny.

Wystawa będzie dostępna przez 2 tygodnie w godzinach otwarcia Domu Kultury.

Autor zapowiedział, że jeszcze w tym roku planuje otworzyć dwie kolejne wystawy.

11 KOMENTARZE

  1. „autor zapowiedział, że jeszcze w tym roku planuje otworzyć dwie kolejne wystawy” – jeden z najznakomitszy fotografików świata mawiał: „dwanaście dobrych zdjęć w roku to dobry wynik”.

  2. Do anonim że ci przeszkadza cwaniaczek to nie znaczy że wszystkim ważne że robi coś dobrego co go interesuje a i mieszkańcy na tym korzystają

  3. Brawo Piotrze nispodziewanie wprowadziłeś przebojem nową jakość, technikę i świeżość do fotografowania naszego miasta i okolic i podzieliłeś się tym z innymi wiele osób kibicuje Tobie poprzeczka jest przez Ciebie postawiona wysoko. Brawo i czekamy na następne artystyczne zdjęcia i ujęcia zaskakujące i fascynujące na wystawach i fb. Naprawdę coś pięknego i niepowtarzalnego. Nigdy nie wiadomo co drzemie w człowieku i kiedy się ujawni. Wpisujesz się w te wszystkie stare historyczne i współczesne widoki Trzemeszna.

  4. A może tak wykonać kilka interesujących zdjęć nocą na terenach wiejskich co się dzieje z odpadami to tez byłby interesujący materiał dla mieszkańców, ostatnio nawet Święte

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here