Strona główna Sport i rekreacja Wysoki poziom turnieju „plażówki”

Wysoki poziom turnieju „plażówki”

2740
1

Na boisku do piłki siatkowej plażowej przy hali OSiR odbył się otwarty turniej w tej dyscyplinie. Rozgrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Oprócz miejscowych zawodników zagrali siatkarze z Warszawy, Poznania, Bydgoszczy czy Aleksandrowa Kujawskiego.

Poziom był bardzo wyrównany. Turniej odbywał się systemem brazylijskim – do jednego seta, do 21 pkt.

Wśród par mieszanych najlepszymi okazali się Monika Gajtkowska (Poznań) i Michał Muszyński (Wilczyn). W meczu finałowym pokonali Karolinę Rakowską (Słupca) i Przemysława Lisieckiego (Września). Trzecie miejsce wywalczyli Katarzyna Jusiak (Gniezno) i Damian Marcjan (Słupca).

W kategorii mężczyzn mistrzami turnieju zostali Damian Marcjan i Przemysław Lisiecki. Drugie miejsce wywalczyli bydgoszczanie Denys Marchenko i Mateusz Wołowicz. Trzecie miejsce na podium zajęli Bartosz Karykowski (Warszawa) i Bartosz Robak (Poznań).

Tym razem nasi zawodnicy musieli uznać przewagę gości. Z naszej gminy w turnieju zagrali Julia Stablewska, Marek Kowalczyk, Mateusz Liberkowski, Marcin Duszyńki i Kamil Kabaciński.

Zwycięzcy odebrali puchary i nagrody rzeczowe z rąk Burmistrza Krzysztofa Derezińskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Benedykta Nitki. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji i Stowarzyszenie „Teraz”.

fot. OSiR Trzemeszno

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj