Strona główna Sport i rekreacja Wyskakały drugie miejsce

Wyskakały drugie miejsce

1831
11

W ubiegłą sobotę 11-osobowa grupa pań uczęszczających na zajęcia fitnessu na trampolinach do „Fit and Jump Natalia Trzemeszno” udała się na I Ogólnopolski Otwarty Turniej Zespołów Jumping Fitness. Była to pierwsza i jedyna impreza zbudowana na zasadach współzawodnictwa zespołów z klubów fitness.

Zawody miały miejsce w głównej siedzibie Fit and Jump w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 40. Głównym organizatorem turnieju był „Matomi Sport Event Sportowy” oraz MOSiR Łódź. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 8 zespołów. Każdy przedstawiony układ choreograficzny należało przygotować zgodnie z wymogami określonymi w regulaminie konkursu.

Nad prawidłowym i sprawnym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w następującym składzie: przewodnicząca jury – Milena Krawczyńska oraz członkowie – Katarzyna Żychlińska, Olga Stefanowicz, Agnieszka Śliskowska oraz Ines Madejska – osoby z polskiego świata fitnessu. Całość poprowadziła Ilona Krawczyńska.

Turniej przebiegł w fantastycznej atmosferze. Drużyny zaprezentowały świetne, dynamiczne układy. Dla wszystkich było to ciekawe doświadczenia, niezłe emocje i wspaniała zabawa. Ostatecznie w turnieju zwyciężył zespół „Miód Cytryna Wilda” z Poznania. Tuż na nimi uplasowała się ekipa „Fit Angels” z Trzemeszna.

Trzecie miejsce trafiło do Studia Tańca i Ruchu „Euforia” z Gniezna. Pozostałe formacje to – „Lady Fit Girls and Boy” Łódź, „Elka Killerka Team” Łódź Śródmieście, „Champfit Fit Exstreme” Zielonka, „Zebra fitness” Poznań oraz „Fit and Kresh” Zielony Romanów Aleksandrów Łódzki.

Fit and Jump Natalia wystąpił w następującym składzie – Natalia Ferenz – Płoszyńska, Ewelina Ferenz, Dominika Bikowska, Marta Gurbada, Marta Krzewina, Marta Zawada, Beata Kubicka, Patrycja Grochowska – Juszczyk, Magdalena Paczkowska, Justyna Stankowska i Marzena Stankowska.

11 KOMENTARZE

    • Było 8 zespołów.
      Dziewczyny zaprezentowały się rewelacyjnie – jesteśmy dumne! Mamy nadzieję, że i Trzemeszno będzie dumne 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj