Strona główna Różne Wyrzucił z samochodu szczenną sukę

Wyrzucił z samochodu szczenną sukę

22402
51
fot. UM Trzemeszna

Sukę w zaawansowanej ciąży wyrzucił z samochodu nieustalony kierowca srebrnego audi. Do tego bestialskiego czynu doszło w ubiegły wtorek o godzinie 14:20 przy drodze krajowej nr 15, na pograniczu gmin Trzemeszno i Gniezno (obok Moto-Baru).

Kobieta, która zauważyła to zdarzenie powiadomiła policję. Pies znalazł schronienie w trzemeszeńskim „Ranczu Benonza”.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego okrutnego czynu należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie (tel. 61-426-02-11) lub na adres e-mail dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl

51 KOMENTARZE

 1. Jak można tak potraktować zwierzę ludzie nie mają sumienia. Jest zima. Ludzie są beznadziejni. Co się dzieje z tym światem. Mam dwa pieski i nie wyobrażam sobie innego życia dają dużo radości. Pies się cieszy na człowieka i wgl a człowiek jak ostatni cham zostawi na ulicy. Świetnie niech dodatnie surowa karę suczka niedługo będzie mieć małe… A tu taki prezent przed światami…..

 2. Powiem tak .Miedzy wami katolikami .Szykował się właściciel srebrnego audi do świąt i robił przedświąteczne porządki .A nóż zaczęłaby mu się szczenić kiedy się będzie dzielił opłatkiem ze swoją katolicką rodziną.

   • Uważam, że była to (niezbyt udana) próba zwrócenia uwagi na hipokryzję osób uważających sie na co dzień za wzór cnót Katolickich, a zachowujących się jak pospolite robactwo. Z drugiej strony, nie wiem dlaczego kogoś, kto nie wierzy w bajki od razu nazywa sie „pacanem”.

   • Lewak? Co to za próba obrażania ? Nie wiem kto to pisze pan? Pani? Ale naprawdę nie przystoi obrażać !!! Co się z Wami wszystkimi dzieje! Gdzie ludzka przyzwoitość ? Poszanowanie drugiego człowieka ? Tolerancja ? Lewak czy prawak , katolik czy ateista … co to za różnica ? Który jest lepszy ? Który ma większe prawo aby obrażać drugiego człowieka ? Żyjmy i dajmy żyć drugiemu !! Kto nadaje prawo aby wyrażać i osądzisz innych ? Niech każdy żyje własnym życiem i daje dobry przykład jak być dobrym uczciwym porządnym człowiekiem !
    W Polsce przyjęło się osądzanie każdego ale lsamemu jest się gorszym!!! Skąd taka nienawiść pomiędzy ludźmi ?
    Szczęśliwego nowego roku wszystkim życzę obojętnie z jakiej wiary i z jakiej striny politycznej. Bądźmy w końcu dobrzy dla siebie nawzajem!! Już starczy robienia z Polaka i Polski pośmiewiska !!!!

  • O, czyli u „nie homo sapiens” można na luzie przeprowadzać aborcję nawet przed końcem ciaży, a jak o człowieka chodzi to wielka afera, tak?

  • Ciebie oddać do Schroniska na święta, co za rozwiązanie, może podpowiesz je innym, „nie wyrzucaj, oddaj do schroniska”

 3. Trzemeszno jest juz znane z tego ze tu sie wszystko wyrzuca, Azbest na pola, gnojowke (znana firma z lubinia), do popilewskiego co płynie mowic nie musze, na wysypisko na Swietym, no wiele tego wiele a co na to burmistrze obaj ? co na to radni ? dlugo tak bedzie ?

 4. Jestem przeciw znęcaniu się nad każdym stworzeniem ale „Znaj proporcjum mocium panie ” ! Bo tutaj nie wiem czy wyrzucił z jadącego samochodu (znecanie) czy zostawił ( naganne zachowanie – powinien oddać do schroniska ).
  A to wypowiedzi „obrońców” suczki „bestialskiego czynu”,”taki ktoś nie zasługuje na miano człowieka”,”bezmozg zlapac h..a i powiesic”, „To Śmieć nie człowiek” , „takich ludzi nie powinno być na tym świecie”, „stał w wodzie i o picie prosił, ESESMANIE” etc . , etc. Ciekawe ile z tych oburzających się przyjacielek zwierząt jest już po skrobance ? Tak tylko pytam !

 5. Stoisz przed lustrem i mówisz do siebie ! Jak miło ,że się w nim poznajesz! Biedna babo pewnie po paru skrobankach i po podstawówce. Udowodniłaś , że mam rację . Staram się nikogo nie obrażać ale robię czasami wyjątek . Kończę wpis bo z takim imbecylem ( IQ – 20-49) jak ty , która wygląda na to ,że zna litery ale sensu wyrazów i zdań już nie potrafi ogarnąć szkoda marnować czas.

  • Ależ ty jesteś idiotą, hoho! Doucz się…aborcję robi się na komórkach, które z człowiekiem mają jeszcze niewiele wspólnego, gdyby Ci je pokazali obok takich samych małpy, to bys nawet nie umiał ich rozróżnić! Zgłoś sie moze do jakieś poradni po pomoc, bo jedyne co umiesz, to odszczeknąć podstawówkowym tekstem „chyba ty” xD

 6. Lubie zwierzęta i mam, ale koty i te budki szczególnie na 22 Stycznia to jakaś kpina przecież za chwilę będzie plaga zaczną się mnożyć. Ciekawe kto odpowie za to, że taki np. kot wybieg ie na jezdnię a ja chcąc go ominąć zniszcz samochód lub potrąceń tego kota kto zwróci mi szkodę. Ludzie najpierw rzucali jedzenie koło budy, a teraz karma na chodnikach leży syf i nikt tego nie kontroluje co spółdzielnia na to

  • No właśnie „karma”. Katolibom wrac a ta od niekatolibów, przykleja się nam do butów. Należy mieć nadzieję, że suczka się wkrótce szczęśliwie oszczeni. Podrzućmy czasem woreczek karmy chociaż tej najtańszej do „rancza bonanza”. Do mnie dziś przypłynęło 5 kilo karpia a zapłaciłem za trzy. Miło mi będzie z sąsiadem się podzielić. Najlepszego.

 7. Czytający komentarze niektórych z Was mozna stwierdzić,ze na umysle zdrowi nie jestescie.Artykul jest o piesku ktorego ktos wyrzucił z auta,a Wy piszecie jakies bzdury o aborcji albo o wierze,pytam.się co ma do tego ten biedny pies?? Idźcie na leczenie bo nikt zdrowy tak nie pisze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj