Strona główna Sport i rekreacja Wyróżnienia dla „Kijkowego Trzemeszna”

Wyróżnienia dla „Kijkowego Trzemeszna”

2497
7

„Kijkowe Trzemeszno” zdeklasowało rywali w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej. W pierwszej piątce znalazło się troje trzemesznian. Zwycięzcą został Grzegorz Mądry, Agnieszka Kędzierska była trzecia, a Małgorzata Szczudlik piąta.

Był to już 20. plebiscyt ogłaszany corocznie przez tygodnik „Pałuki i Ziemia Mogileńska”.

Dzisiaj z wyróżnionymi osobami spotkał się burmistrz Krzysztof Dereziński. Pogratulował im i podziękował za promowanie Trzemeszna na wielu zawodach w całej Polsce.

Warto zaznaczyć, że „Kijkowe Trzemeszno” to liczący się w całym kraju zespół zawodników nordic walking. Gdy pojawiają się na zawodach budzą uzasadniony respekt wśród rywali. Z większości imprez wracają z pucharami i nagrodami.

Osobne podziękowania K. Dereziński skierował do twórczyń kijkowej grupy – Marzeny i Justyny Stankowskich. Prężna działalność zespołu, organizowane imprezy, a także integracja osób chcących aktywnie spędzać czas to właśnie ich zasługa.

Spotkanie było też okazją do złożenia życzeń wszystkim obecnym na spotkaniu Paniom z okazji zbliżającego się ich święta.

7 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla nagrodzonych, ale moje wyrazy uznania niech powędrują także do pani Justyny Stankowskiej i Marzeny Stankowskiej. To dzięki Wam „ożył” trzemeszeński wodociąg spoglądający w dół każdego maja(przed covidem).I tylko on tak naprawdę wie ile wysiłku, serca i emocji wkładałyście w organizację Marszów po zdrowie. Obie panie pozdrawiam serdecznie! SPORT BEZ CISNIENIA ( Wasze hasło) -tego się trzymam.

  2. Gratulacje dla p. Justyny i Marzeny za wkład i zaangażowanie, zawsze byłyście gotowe wyciągnąć pomocną dłoń czego doświadczyłam. A dziś podziwiam kijkowe wzmagania. Pozdrawiam serdecznie, życzę Wam i całej grupie osiągnięć.

    • Ale słodzisz. Gdyby nie zawodnicy, nie tylko Ci co są tu , to by nic się nie działo. Brawo dla wszystkich zawodników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here