Strona główna Różne Wyremontują drogi powiatowe

Wyremontują drogi powiatowe

964
10

Powiatowy Zarząd Dróg w Gnieźnie wyremontuje część dróg, znajdujących się na terenie naszej gminy. W projekcie przewidziano modernizację 600 metrowego odcinka w Gołąbkach oraz 490 metrowego odcinka w Bieślinie. Wartość prac szacuje się na 280 tysięcy złotych.

W celu zrealizowania inwestycji, Gmina Trzemeszno dofinansuje Powiat Gnieźnieński kwotą 50 tys. zł. Taką decyzję podjęli radni na ubiegłej sesji RM. Prace zostaną zakończone najprawdopodobniej do końca września b.r.

Jak mówi Norbert Dombek z Urzędu Miejskiego w Trzemesznie, remontem zostaną objęte fragmenty drogi 2247 P prowadzącej z Zielenia w kierunku Bieślina oraz drogi 2236 P przebiegającej przez wieś Gołąbki. Prace polegać będą m.in. na utworzeniu nakładki asfaltowej, frezowaniu istniejącej nawierzchni oraz uzupełnieniu i utwardzeniu poboczy.

Droga 2247 P w Bieślinie
Droga 2247 P w Bieślinie

10 KOMENTARZE

  1. te drogi tak a te gdzie przy pierwszym lepszym deszczu wymywa kamień, gdzie miał chodzić autobus po dzieci do szkoły to nie. zawieszenia kilka razy do roku robić i jeszcze tonaż po 40 ton chodzi i kamień na boki rozpycha i koleiny są.

  2. W domu seniora ma być przyjętych 20 osób, znów będzie wojna o miejsca.Może tak zajęcia dla seniorów żeby więcej mogło skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj