Strona główna Na sygnale Wypadła z drogi, uderzyła w latarnie

Wypadła z drogi, uderzyła w latarnie

6840
22

Dzisiaj (5 września) około godziny 10:45 służby ratunkowe zostały wezwane do Zielenia, gdzie doszło do groźnie wyglądającej kolizji.

Na łuku drogi prowadzącej z Bieślina, 62-letnia kobieta – kierująca Toyotą Yaris –  zjechała z jezdni, uderzając w latarnię. Jej pojazd zatrzymał się na boku, kilka metrów dalej.

Do zdarzenia wezwano policjantów „drogówki”, strażaków z Trzemeszna, Trzemżala i Gniezna oraz pogotowie ratunkowe. 62-latka nie mogła opuścić samodzielnie samochodu, została z niego wyciągnięta przez trzemeszeńskich strażaków.

Kobieta nie odniosła obrażeń. Ratownicy medyczni przebadali ją na miejscu.

W czasie akcji ratunkowej droga z Zielenia do Bieślina była całkowicie zablokowana.

22 KOMENTARZE

  • Czy Policja pomoże w przypadku każdego przejawu głupoty? Wśród Polaków chamstwo i głupota nie tyle się panoszą (to już było), ile rządzą.
   Tymczasem skąd wiesz, że w tym przypadku (jak sugerujesz) powodem była głupota?

   • Ja na przykład widząc ilu na ilu jezdzi prawidłowo śmiem sądzić ze no….. chyba że jesteś oderwany od rzeczywistości, a w szkole prawdopodobieństwa nigdy nie miałeś
    ..
    …. cóż…. może to Marsjanie weszli na drogę….

    • Zamiast wykazywać się głupotą u chamstwem, zamilczałbyś.
     Statystyki są dla mądrych, którzy potrafią je czytać, podobnie probabilistyka. Sla reszty, to „czarna magia” i narzędzie do manipulowania ich opiniami. Otóż statystki są bezwzględne dla Polaków i choćby w kwestii bezpieczeństwa na drogach, czy kultury jazdy lądują na ostatnich miejscach w Europie, a u w świecie nie zajmujemy wysokiej pozycji. Może na Marsie?

 1. Dlaczego pobocza dróg w naszej gminie są zaniedbane ? Powycinac te krzaki. Rowerzyści i piesi w ogóle tam nie są widoczni. Stracone 7 mln na nierealny projekt, zamiast wykorzystać tę środki na drogi i chodniki. W naszej gminie trzeba wyciąć wszystkie drzewa co wchodzą na drogi. Niektóre nawet pół metra nie są oddalone od krawędzi jezdni.

 2. Dlaczego sołectwo nie reaguje ? Gdzie sołtys , który powinien dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Przejeżdżałem tam kilka razy i tam przez te krzaki jest słaba widoczność.

    • tylko panie dlaczego 8 lat rzadzi pis i zawsze tusk winny albo putin – nie przyszlo panu do glowy ze 8 lat nikt nie zawinil i gdybys pan chodzil na matematyke a widac ze nie chodzil pan to bys pan policzyłsobie rachunek prawdopodobiensta albo matematyke kombinatoryczna byc pan zastosowal ale nie bo wlasnie dla takich ludzi jest kierowany ten przekaz co to nie mysla i powtarzaja – moze pan dzieci chociaz sie wyksztalcily jak nie pan

 3. Wielkie podziękowania dla Straży (szczególnie OSP Trzemeszno). A także dla Panów Policjantów (Gniezno).
  Ludzie niosący pomoc z powołania.

  Oby więcej takich służb i ludzi z sercem…

 4. Może już czas wyciąć te krzaki ,które ograniczają widoczność na zakręcie.Nie pierwsza osoba kończyła tak samo dobrze że jeszcze nikt nie zginął…

 5. Dlaczego wczoraj nie dodał Pan mojego komentarza dotyczącego zarastającego odcinka drogi w Miławie,ktoś tam nasadził drzewek owocowych ,wyjaśnić sprawę bo to nie jest droga prywatna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj