Wypadek w Cytrynowie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Do groźnego wypadku doszło dzisiejszego poranka, około godziny 6, na drodze krajowej nr 15 w Cytrynowie. Kierujący daewoo matiz uderzył w tył stojącego samochodu dostawczego, należącego do firmy wykonującej prace drogowe.

W momencie, w którym doszło do zderzenia, na jezdni łatano dziury. Starszy mężczyzna – podróżujący deawoo – jechał w kierunku Mogilna. Najprawdopodobniej oślepiło go słońce i nie zauważył dostawczego auta.

Pojazd ekipy drogowej przemieścił się, stoczył z przydrożnej górki i zatrzymał kilkaset metrów dalej w środku pola.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję. Poszkodowany został wyłącznie kierujący deawoo. Był przytomny, prawdopodobnie nie odniósł poważniejszych obrażeń. Trafił do gnieźnieńskiego szpitala.

W czasie trwania akcji ratunkowej, ruch na DK nr 15 odbywał się wahadłowo.

15 Komentarze do Wypadek w Cytrynowie

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Kolejny wypadek na tej drodze .. skoro slonce go oslepilo to niech zwolni i sie bardziej.skupi co sie dzieje.na drodze …

 2. mechanik z gwarancją Do Bramy napisał(a):

  dostawczak malo co ucierpial, gdyby to sie salo w Lulkowie to bym powiedzial ze to slonce oslepia w lasku lulkowskim przy drodze co stoi.

 3. Mieszkaniec napisał(a):

  Te samochody służby drogowej są słabo oznakowane.

  • kajko napisał(a):

   Zacznijmy od tego .że one są w ogóle nie oznakowane

   • Anonim napisał(a):

    I ty też nie pisz głupot,że nie są w ogóle oznakowane bo na ostatnim zdjęciu widzisz światła włączone ostrzegawcze.

    • kajko napisał(a):

     Widziałeś kiedyś ,aby auto stało na drodze z tym niby czyś na pace np w Niemczech – ja nie .Pod słońce tego nie widać I nikt nie jest przygotowany na takie coś podczas jazdy, służby takie powinny być lepiej przygotowane ale – oszczędności podstawa

  • Anonim napisał(a):

   Puknij się człowieku mocno w głowę te samochody są oznaczone znakami i światłami ostrzegawczymi to,że dzidziuś niedowidzi to nie powinien siadać za kierownicę .

 4. Trzemesznianin napisał(a):

  Tak ale po co dostawczak stoi a ludzie kosza rowy juz nie raz spotkałem sie z sytuacja kiedy 2 kosi rowy a trzeci siedzi w aucie, cieżko zjechać gdzieś na wjazd np na pole

 5. Anonim napisał(a):

  Takie oznakowanie jak slonce bije na szybe to nie widac

 6. zx napisał(a):

  Postawienie trójkąta ostrzegawczego na drodze jest obowiązkiem każdego kierowcy.Te światełka na pace się sprawdzają jak jest ciemno.

 7. Hmm... napisał(a):

  Skoro po uderzeniu samochód ekipy drogowej zjechał na pole to znaczy, że nie był zabezpieczony – brak hamulca ręcznego i wrzuconego biegu. W innym miejscu mógłby się stoczyć ze wzniesienia i spowodować wypadek…

 8. Prawnik napisał(a):

  Odblaski które są na aucie dostawczym są wynikiem oszczędności i powinny być ustawione przed ekipą i pojazdem Roboty Drogowe , Nie ważne czy to osoba młoda czy starszy Pan , odblaski w ten sposób sprawdzają się tylko w nocy , z prawniczego punktu widzenia wina jest po obu stronach .

 9. Prawnik napisał(a):

  Złe oznakowanie pojazdu drogowego , Nie ważne czy to osoba młoda czy starszy Pan , z prawniczego punktu widzenia wina jest po obu stronach .

 10. as napisał(a):

  Strzałka powinna być poziomo przymocowana do tylnej burty, a nie do kabiny samochodu i wskazująca chyba gdzie należy przewozić kosiarki..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado