Strona główna Na sygnale Wypadek na ulicy Gnieźnieńskiej

Wypadek na ulicy Gnieźnieńskiej

7007
7

Dzisiaj, około godziny 16:10, na ulicy Gnieźnieńskiej w Trzemesznie doszło do wypadku. Z nieznanych jak dotąd przyczyn osobowy mercedes wypadł z drogi i wjechał do rowu.

Jedna osoba została poszkodowana – była przytomna, odniosła obrażenia ciała. Ratownicy medyczni przetransportowali ją na Szpitalny Oddział Ratunkowy do Gniezna.

Na miejscu oprócz pogotowia ratunkowego pracowali strażacy z Gniezna i Trzemeszna oraz policjanci. Ruch na drodze krajowej nr 15 był całkowicie zablokowany.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze.

7 KOMENTARZE

  1. yhy nieznane…przyczyna jest jedna i znana wszsytkim – brawura, nadmierna prędkość i brak szacunku dla życia i bezpieczeństwa innych.
    za pewne znając realia tamtego odcinka drogi kierowca juz od zjazdu do izotransu „grzal”sie zeby wyprzedzić wszystkich jadacych przed nim i zaczal manewr zaraz za swiatlami tylko niestety zza gorki wylonilo sie auto i coz bylo robic??? pozostal tylko rów

  2. Widocznie lol tak jezdzisz skoro tak piszesz. A cY zapier… ł to już nie twoja sprawa. Najważniejsze że wszyscy żyją areszya to rzecz materialna i nabyta

  3. auto kupione w komisie z 3 pewnei zrobiony jeden zarowki kontrolek pewnie wykrecone zeby sie razilo po oczach – wiecej auta w komisie tez nie kupie naciagacze tylko i klepia po pleRach a poterm jak zaczyna sie sypac to „gwarancja do bramy a potem sie nei znamy”

  4. Kilka razy dziennie tam jeżdżę i niestety wyprzedzanie tam od strony Gniezna to norma !!! To cud że jeszcze nikt tam nie zginą

    • Może zawalidrogą jesteś? Tyle razy tam jechałem i nigdy mnie tam nikt nie wyprzedzał jak jechałem te 60 km/h (a można 70).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here