Wypadek BMW pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj, około godziny 14:30, na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W Lulkowie samochód osobowy marki BMW uderzył w przydrożne drzewo. Auto zaczęło się palić.

Na miejsce skierowano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję. Okazało się, że wszystkie osoby podróżujące samochodem wyszły na zewnątrz o własnych siłach. Ogień został szybko opanowany.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz dogaszeniu pożaru jednym prądem wody. Następnie zamknięto zawór instalacji LPG oraz odłączono akumulator. W dalszej kolejności zajęto się wahadłowym kierowaniu ruchem. Obie osoby podróżujące samochodem zostały zabrane do szpitala” – poinformowali strażacy z PSP w Gnieźnie.

Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

(fot. Moje-Gniezno.pl)

14 Komentarze do Wypadek BMW pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem

ogloszenia
 1. slawekx19 napisał(a):

  Przyczyna wypadku jest doskonale znana, wystarczy spojrzeć na zniszczenia !

 2. Mieszkaniec napisał(a):

  Drzewo nie dostosowało się do warunków panujących na drodze.

 3. Strazak napisał(a):

  ale SMSa zdazyl napisac i wyslac !

 4. kleks napisał(a):

  Brawo za kierownice ze wsi – liczy sie lans – nie bezpieczenstwo

 5. O;0 napisał(a):

  Może to efekt tańczącej pani przy drodze

 6. Smoczy napisał(a):

  ale znaczek bmw sie trzyma

 7. Anonim napisał(a):

  Piszę wam ciekawostkę,jak auto uderzyło i się paliło droga była przejezdna a jak przyjechały trzy duże wozy bojowe i policja wtedy one zajęły jeden pas i nagle trzeba było wstrzymać ruch i puścić wahadłowo chociaż mogli wjechać w drogę boczną i nie hamować ruchu na krajówce.A kto i poco do jednej osobówki zadysponował aż trzy wozy bojowe i chyba z 20 strażaków jak wystarczył jeden prąd wody,tak bezmyślnie wydaje się publiczne pieniądze.

 8. kierowca napisał(a):

  Taki dzwon a jasiek z kierownicy nie wystrzelił 😀 za takie “mody” powinni dowody zabierac i mandaty nakladac bo albo na tor albo na drogi publiczne.

 9. Paproch_ napisał(a):

  …sruuu w drzewo, a osoby ze starego bmw wyszły o własnych siłach. Rządowe bryki za grube miliony sruuu w drzewo i cała świta błąka się po szpitalach…ktoś coś z tego rozumie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado