Strona główna Różne Wymienią barierki, zmodernizują chodnik

Wymienią barierki, zmodernizują chodnik

4161
17

Nowe oblicze zyska niebawem przejście pomiędzy Fosą Trzemeszeńską i targowiskiem. Niedawno zdemontowano obskurne i w znacznej części skorodowane barierki. W ich miejsce pojawią się nowe.

Zmodernizowana zostanie też nawierzchnia chodnika. Wzmocnione będą krawężniki od strony rowu, a także uzupełnione ubytki ziemi wypłukane przez wody opadowe.

Prace realizowane są w ramach funduszu osiedlowego. O takim, a nie innym przeznaczeniu środków, zdecydowali mieszkańcy na zebraniu Osiedla nr 1 w Trzemesznie.

Koszty całego przedsięwzięcia to 38.000 złotych.

17 KOMENTARZE

  • Niektórzy czasem tak zapracowani bywają, że całe dni poświęcają na wytykanie młodzieży jakie to błędy popełniają . A zapomniał wół jak cielęciem był …

  • Darek apropo chlania i rzygania to główka po wczoraj nadal boli, prawda? Z reszta większość tych co denaturat piją w tym trzemesznie, lepiej się nie prezentują niż ta młodzież na targu.

   • Dobra we pal wroty gosciu, będą sobie tam siedzieć i robić co chcą jeśli nikomu to nie przeszkadza. Jesteś typowy boomer co wszystko Ci przeszkadza i gadasz farmazony. Będę chlał na tym targu ile będzie mi się chciało, pozdrawiam.

 1. Policja powinna się tym miejscem zainteresować wieczorem nie raz strach przejsc malolaty nacpane pijane i to 14 czy 15 latki…

 2. Państwo Radni zajmijcie się lepiej ochroną powietrza naszego miasteczka,a nie barierkami,które powinny tam stać (nowe)już od dawna!Drzewa miododajne to ściema,to kropla w oceanie potrzeb.Trzeba przejść do praktyki .Nie tkwić tylko nad (suchym) raportem.Dyskutować to wszyscy potrafią,ale do pracy nie ma nikogo.

 3. Po ukonczeniu beda wstege przecinac bo cos dokonali przeciez DINO ma powstac no to jak to by wygladalo sciema bierzcie sie za ulice dziura na dziurze no i za ta kostke gdyz w deszcz jak wygladaja budynki ochlapane blotem .Zainteresowana masz racje co oni wyprawiaja nie po to placimy za smieci kolosalne sumy to jeszcze marnowanie pieniedzy dokonczyc inwestycje rozpoczetekto tam rzadzi wlasciwie,

  • Co mają opłaty za śmieci do inwestycji? Opłata za śmieci jest cała wykorzystywana na gospodarkę śmieciową i prawdopodobnie będzie to kwota za niska bo tak czy tak mamy jedną z najniższych cen w kraju.

 4. Mam nadzieję, że plan przewiduje rownież wzmocnienie skarpy geowłokniną aby zapobiec dalszemu wypłukiwaniu ziemi przez deszcz. Podsypanie żwirku w miejsce ubytku problemu nie likwiduje a tylko maskuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj