Wygrali z Wiarą Lecha

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Zjednoczeni Trzemeszno rozegrali dziś ostatni w rundzie jesiennej mecz przed własną publicznością, podejmując zespół Wiary Lecha. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:0.

Obie bramki zdobył Adam Niedzielski. W ten sposób nasi piłkarze umocnili się na fotelu lidera klasy okręgowej (grupa Poznań Wschód) .

W dzisiejszym spotkaniu trzemesznianie wystąpili w nowych strojach – przed meczem podziękowali za ich ufundowanie Jarosławowi Ratajskiemu z firmy “Avaco”.

W przyszłym tygodniu Zjednoczeni wyjadą do Poznania, gdzie zmierzą się z TPS Winogrady. Szczegółowa relacja z dzisiejszego meczu ukaże się niebawem na stronie klubu.

13 Komentarze do Wygrali z Wiarą Lecha

ogloszenia
 1. Modniś napisał(a):

  Wiara z Trzemeszna wygrala z wiarą z lecha i git:D pozdr 🙂

 2. Kibic napisał(a):

  Trudny mecz sędzia lipa a Wiara Lecha chamskie i brutalne
  kopanie po kościach. Zjednoczeni brawo. Adam Niedzielski i młody bramkarz Oliwier Kaczmarek do wyróżnienia.

 3. Mieszkaniec napisał(a):

  Zdjęcie nr. 9 w punkt “bramka”ale intuicja.

 4. Fajny napisał(a):

  Brawo chlopcy tak dalej a wrócą czasy pelnych trybun tak jak bylo z 15 lat temu GRATULACJE

 5. Wódz napisał(a):

  Wczoraj WIARZE LECHA NIE POSZŁO W TRZEMESZNIE I ZABRZU POZD LEGIA

 6. Kibic piłkarski napisał(a):

  Bardzo ciekawe spotkanie. Drużyna z Poznania grała momentami bardzo ostro, ale od początku meczu trzemesznianie kontrolowali przebieg spotkania. W zasadzie cała drużyna zasługuje na pochwałę. Parę dobrych interwencji miał młodziutki Oliwier Kaczmarek, a szczególnie dobre wrażenie zrobił Kamil Wysocki – prawdziwy duch drużyny. Patrzy, myśli i rozgrywa. I nawet Wojciech Durski parę razy zagrał w defensywie! (Chyba nawet sam się tego nie spodziewał…). Na koniec napiszę o trenerze, który – jak widać – robi bardzo dobrą robotę. Zespół jest w końcu zespołem.

  PS – Na już zupełnie samym końcu napiszę tylko jedną uwagę – niech ktoś wreszcie naprawi to nagłośnienie, bo skrzeczy jak stara jędza, a to nie przystoi przy takiej murawie i takiej drużynie!

  Amen.

 7. Wódz napisał(a):

  MOŻE JAKIŚ DARCZYŃCA DA PIENIĄŻKI NA TO NAGŁOŚNIENIE ZGADZAM SIĘ Z KIBICEM MURAWA W TRZEMESZNIE JEST WYŚMIENITA ZA TO NAGŁOŚNIENIE SZKODA MUWIĆ

 8. Ja napisał(a):

  Smak

 9. anonim napisał(a):

  Brak zainteresowania tym co dzieje się na stadionie,bierze się z jego codziennej niedostępności.Raz w roku biegi…może coś jeszcze?W innych miastach można pograć,pobiegać a spróbujcie u nas:)Trzeba znaleźć gospodarza,który nie będzie traktował ludzi jak intruzów.Jak widzimy,więcej graczy niż kibiców.Potrzeba zmian…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado