Strona główna Na sygnale Wybuch pieca w piekarni. Poszkodowanego zabrał śmigłowiec.

Wybuch pieca w piekarni. Poszkodowanego zabrał śmigłowiec.

12934
25

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj, przed godziną 15, w budynku piekarni przy ulicy Foluskiej w Trzemesznie.

Z nieznanych jak dotąd przyczyn wybuchł tam piec, raniąc 22-letniego pracownika firmy.

Na miejsce wezwano ratowników medycznych z trzemeszeńskiej podstacji, którzy – z uwagi na poważne obrażenia młodego mężczyzny – podjęli decyzję o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

„Ratownik 9” z poznańskiej bazy wylądował na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

To już drugie dziś zdarzenie, do którego ratownicy z Trzemeszna prosili o „pomoc z powietrza”. W godzinach porannych interweniowali w miejscowości Kopczyn (gm. Mogilno), gdzie pilnego transportu do specjalistycznego szpitala wymagał mężczyzna z poważnym schorzeniem neurologicznym.

Publikujemy zdjęcia z obu akcji.

25 KOMENTARZE

 1. Ale pytania zadajecie dlaczego to a nie tamto chodziło o zdrowie poszkodowanego lepiej byście się zastanowił i o zdrowie tego pana spytali

 2. Jeśli chodzi o zdrowie to pan został już wypisany do domu… poza tym żadnego ,,wybuchu” pieca nie było. Radzę sie najpierw doimformowac a dopiero później pisać 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Informacja jeszcze dzisiaj potwierdzona w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie – wybuch pieca 🙂 Cieszymy się ze szczęśliwego finału dla poszkodowanego Pana! Pozdrawiam, Maciej Nowaczyk

   • Mam bo byłem przy całej tej sytuacji i widziałem…A Ty ?I doskonale wiem jak było,stąd właśnie te informacje.Nie pisałbym głupot gdyby było inaczej.
    Dzwoniący po pogotowie w nerwach użył sformułowania wybuch pieca i stąd cała ta afera i treść zgłoszenia,swoja drogą taki,,wybuch” a nawet straż pożarna się nie pofatygowała.Wychodzi na to że pierdoły to Wasza specjalność 🙂 Koniec tematu 🙂

 3. Ludzie nie martwcie sie gdze helikopter wyladowal , dla tych co pytali gzie helikopter wylądował pytajcie o zdrowie poszkodowanego albo nie udzielajcie sie na forum popatrzcie na siebie w lustrze Trzemesznianie taka tragedia może dotyczyć twojej rodziny niby anonimie!!!

  • Wydaje mi się że pytania co do miejsca lądowania są zasadne. W przypadku ratowania życia liczą się każde sekundy, poto zresztą wzywa się śmigłowiec, i dlatego przewożenie poszkodowanego na drugą stronę miasta jest nurtujące. Pod ręką było boisko wykożystywane od wielu lat do takiego typu akcji. Dzisiaj po modernizacji okazuje się że już nie można z niego kożystać. Podejżewam że większości o to chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj