Strona główna Polityka Wybrano radnych powiatowych

Wybrano radnych powiatowych

8345
38

Tylko częściowo zmieni się reprezentacja naszej gminy w Radzie Powiatu. Na radnych zostali wybrani dotychczasowi jej członkowie – Edward Załęski z Trzeciej Drogi (710 głosów) i Leszek Figaj z Ziemi Gnieźnieńskiej (717 głosów).

Nowym radnym, reprezentującym Koalicję Obywatelską został Rafał Lukstaedt (536 głosów). Funkcję radnego powiatowego przestał pełnić kandydujący z Ziemi Gnieźnieńskiej Marek Gotowała. Uzyskał on 157 głosów.

Pełne wyniki wyborów radnych powiatowych można znaleźć |TUTAJ|.

38 KOMENTARZE

  • Czytam .. i nie wierzę . A może ty konamntujacy jeden z drugim byście wstali z kanap i zrobili swoją własną kampanię , przecież nikt nikomu nie zabrania . Żal ściska wam 4 litery ? Ciekawe jakie wy macie zaangażowanie dla naszej gminy ?

   Pozdrawiam Serdecznie .

  • Jak nie zasługa działeczka przy domu dziecka sprzedana radni powiatowi przespali czy niedysponowani byli tak dbali o miasto i jeszcze ich wybrali wyborcy to teraz pretensje do się jak coś nie tak będzie się działo w Trzemesznie

 1. opłacało się jeździć na rowerze, malować i ćwiczyć!
  rada gminy i rada powiatu- nie jestem optymistą, niestety. między innymi przez takie osoby,jak Miss.
  mimo wszystko zyczę nam, żeby ta nasza gmina się odbiła, a to nie takie proste bo gruszki na wierzbie przed wyborami to kazdy może obiecywać a pózniej jest różnie.

  • A właśnie młodemu dać szansę i po kadencji rozliczyć czemu nie pań Lipiński a Pan Jatczak niech trzyma kancelarie jak trzymał może wspomagać Gminę przecież on ma dosyć pracy my Burmistrza to potrzebujemy tu i teraz a nie jak było dotychczas czas na zmiany

 2. Załęski nie jest z Trzemeszna A z Gniezna to dlaczego startował u nas ? Jak mamy dbać o Trzemeszno wybierając osoby spoza gminy ?

  • Wszystkim komentującym polecam obejrzeć obrady Rady Powiatu i na tej podstawie oceniać kto co robi, a kto nie. Jak również kto pojawia się na sesjach. Warto najpierw się zorientować i dopiero komentować.
   Pozdrawiam.

 3. Wszyscy zostali wybrani w demokratycznych wyborach i choć mi się to nie bardzo podoba muszę się pogodzić z takim wynikiem.

 4. Ci sami ludzie od lat, zarówno do powiatu, jak i w radzie miasta i gminy… Czym kierują się ich wyborcy?

  • Niestety do niektórych nie dociera fakt wykładania taniej kiełbasy. Wybor tych twarzy do Rady Powiatu to kolejna porażka.
   Demokracja ma to do siebie, że daje możliwość rządzenia również miernocie czego doświadczalismy na różnych szczeblach wladzy.
   Motywem przewodnim pozostaje łatwa KASA.

 5. Figaj- co zrobił jak był radnym powiatowym- nic
  Załęski- nawet się jie odezwał, interesy yrzemeszna ma w poważaniu

  Luksteadt- zobaczymy czy starczy mu energii, w nim nadzieja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj