Strona główna Polityka Wybrano przewodniczących osiedli

Wybrano przewodniczących osiedli

1327
13

Zakończyły się zebrania wyborcze trzemeszeńskich osiedli. Mieszkańcy zadecydowali, że przewodniczącym Osiedla nr 1 w Trzemesznie pozostanie bez zmian Ryszard Dembiński. Takim samym werdyktem zakończyło się głosowanie na zebraniu Osiedla nr 2 – na kolejną kadencję wybrano Zbigniewa Matelskiego.

Zebranie mieszkańców Osiedla nr 1 w Trzemesznie odbyło się 13 maja w Przedszkolu nr 2. Na przewodniczącego zgłoszono dwie kandydatury: Ryszarda Dembińskiego (31 głosów) oraz Wojciecha Tubackiego (4 głosy). W skład Rady Osiedla nr 1 weszli: Janina Płuciennik, Mieczysław Matuszak, Andrzej Osięglewski oraz Jan Szczepański.

Komisję rewizyjną tego osiedla zasilili: Anna Wiśniewska, Wojciech Kaczmarek oraz Wojciech Tubacki.

Zebranie mieszkańców Osiedla nr 2 w Trzemesznie zorganizowano dzień później w Szkole Podstawowej nr 1. Frekwencja na nim rekordowo nie dopisała. Na 3012 osób uprawnionych do głosowania przyszło zaledwie 21. Na przewodniczącego zgłoszono tylko kandydaturę Zbigniewa Matelskiego, który został wybrany jednogłośnie.

Do Rady Osiedla nr 2 weszli: Piotr Malach, Lechosław Kłysz, Renata Wiśniewska, Daniel Bisikiewicz. Komisja rewizyjna obradować będzie w składzie: Maria Chudaś, Karolina Malach oraz Bernard Chudaś. W skład komisji skrutacyjnej, liczącej głosy w trakcie zebrania, wszedł m.in. burmistrz Krzysztof Dereziński, który jest mieszkańcem Osiedla nr 2.

13 KOMENTARZE

  • Właśnie. Mało kogo to nie interesuje a powinno! Wstyd dla mieszkańców że tak „licznie” przybyli na zebranie i wybory. Zainteresowanie małe ale marudzić i narzekać to wszyscy.

 1. No to moi drodzy z osiedla nr 2 do roboty p Bisikiewicz moze pan sie zajmie pl Wojciecha jak on wyglada a nie tylko blyszczec czekamy bo poprzednik sie nie popisal moze pan mu pomoze przeciez to centrum miasta i oczywiscie wizytowka;;;;;;;

  • Anonim zacofany w modzie ,jak do wizytowej sukienki modne obuwie sportowe to dlaczego nie może być sportowe do garnituru !!??? oglądaj TV 2 a zapoznasz sie z modą a nie będziesz szydził :p

   • ogladałemm dziś TVP 2 i mówili o sekretarzach o partii o krochmalni 🙂 ogolnie tematy nie były ciekawe a o modzie nie było nic 🙂

 2. To nie „Top Model”, tylko wybory a po wyborach czas do pracy żeby było lepiej ładniej i czyściej w tym naszym mieście.

 3. czy w wybory są wazne w osiedlu nr1 skoro jeden z czlonkow komisji skrotacyjnej opuscił obrady ???? I nie uczestniczył w liczeniu głosow i nie podpisał protokołu????

 4. DO: Ździwiona

  To nie impreza sportowa, tylko jakieś tam pseudo „głosowanie”. Tego typu wydarzenia powinny głównie się odnosić do ubioru, ale jakie małpy taki cyrk 🙂 Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj