Strona główna Polityka Wybrano nowych sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli

Wybrano nowych sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli

3817
28

W ubiegłą środę (26 czerwca) zakończyły się wybory sołtysów oraz przewodniczących zarządu osiedli.

W nowej kadencji te zaszczytne funkcje będą pełnić: Rafał Adamski (sołectwo Cytrynowo), Tadeusz Sobecki (Duszno), Wiesław Pokorski (Gołąbki), Karol Jochymczyk (Grabowo), Wojciech Kosiński (Jastrzębowo), Tomasz Szafrański (Kamieniec), Magdalena Czarnecka (Kozłowo), Piotr Wiśniewski (Kruchowo), Julita Kaźmierczak (Lubiń), Wojciech Jurgoński (Ławki), Jadwiga Przybysz (Miaty), Anna Krawczyk (Mijanowo), Emilia Kozińska (Miława), Leszek Meller (Niewolno), Elżbieta Ciesielczyk (Ostrowite), Danuta Szymkowiak (Płaczkowo), Filona Goździcka (Popielewo), Jadwiga Daszkiewicz (Szydłowo), Eleonora Mądra (Trzemżal), Michał Graczyk (Wydartowo), Katarzyna Julkowska (Wymysłowo), Izabela Skonieczna (Zieleń).

W mieście Adrian Kiliński został przewodniczącym zarządu osiedla nr 1, natomiast Daniel Bisikiewicz przewodniczącym osiedla nr 2.

W poszczególnych sołectwach wybrano także rady sołeckie, a w osiedlach członów zarządów. Wybory stały się także okazją do spotkania mieszkańców gminy z burmistrzem Trzemeszna, który uczestniczył w każdym spotkaniu wyborczym.

Gmina Trzemeszno

28 KOMENTARZE

 1. Gdzie ogłoszenia o pracę dla instruktora strzechy i dyrektora DK? Nie tak dawno grzmialiscie, że ogłoszeń o pracę nie można łatwo znaleźć. Jak jest w tym przypadku? Zwolniony dyrektor DK, kierownik zrezygnował z kierowania strzecha, wiec gdzie są ogłoszenia na te wakaty? Dostępne dla kandydatów, bo póki co nie widać.

 2. dla sołtysów gratulacje – ci na górze powinni brac z nich przyklad !

  film na Toutube pt: „Zdrada Morawieckiego. Były premier przyłapany na spiskowaniu przeciw Polsce.Wsypała go premier Włoch”

  za zdrade ojczyzny powinno byc 25 lat !

 3. Gratulacje. Najwazniejsza informacja ze uczestniczył we wszystkich wydarzeniach. Sukces za sukcesem.
  BTW co z Remondisem? Może jakiś artykuł o karze, zatrudnieniu dwóch młodych prawników i negocjacjach? Co to oznacza dla mieszkańców?

  • akurat nie czytam ale jesli ktos cos wykryje to na tym polega dziennikarstwo ze jesli to nie kłamstwo inni nagłasniają

  • a wiedziales ze tatus księdza Jan O. polozył łape na 100 milionach pln ? ile za to osmiorniczek ton mozna kupic ?

   film na Youtube pt: „https://www.youtube.com/watch?v=X38mNuZiGFE”

   masz moze lewe faktury tez czy na produkcji codziennie zapier….sz ? taaaa ale w trzemesznie patrzac po statystykach wyborczych to normalne

 4. Odczepcie się od Mariusza, jak ktoś chce się dowiedzieć co dalej z DK to do burmistrza mówi że jest otwarty na spotkania. Idź i pytaj u źródła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj