Strona główna Polityka Wybory prezydenckie w dobie koronawirusa

Wybory prezydenckie w dobie koronawirusa

4988
20

Dziś pierwsza tura wyborów prezydenckich. Wyborów wyjątkowych, bo odbywających się w czasie obowiązywania obostrzeń wynikających z panującej pandemii koronawirusa.

Szczególne obowiązki dotyczą zarówno głosujących, jak i członków komisji. Wymagana jest między innymi dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa.

W naszej gminie głosowanie przebiega sprawnie, bez żadnych zakłóceń. Lokale będą czynne do godziny 21:00.

20 KOMENTARZE

    • Mamy najniższą frekfencję w powiecie… wstyd! Tak to krzyczą, że zmiany, że niech ktoś coś zrobi ale samemu zadu nie chce sie ruszyć…

    • Pewnie nie masz dzieci i zazdrościsz. Kim Ty jesteś że masz czelność obrażać ludzi którzy dostaja to na co zasługują? Nigdy w życiu żaden rząd nie dał tyle co obecny. W końcu biedi ludzie odżyli i stać ich ma więcej. A podwyżki były nieuniknione. Gdyby dziś rządziła poprzednia władza to wiesz co byłoby. A ja ci powiem podobnie z cenami w sklepach i usługach jak nie drożej no i nie byłoby 500+ A seniorzy nie dostawali by 13 taka byłaby różnica. Każdy chce zarabiać więcej A to się wiąże z podwyżkami. No najlepiej było by gdyby najniza krajowa byłaby 1500zl brutto to wtedy taki który zarabia kupił by więcej A pani w sklepie która ma 2 dzieci zarobilaby 1200 zł o to ci chodzi? To nie władza zrobiła podwyżki tylko korporacje A mały sklep żeby się utrzymać musi podnieść ceny tak to działa i wypraszam sobie zwalanie winy na ceny przez 500+. A po za tym może tego nie wiesz to ci powiem. Bogaty naród to bogaty kraj. Gdy nie do ludzie mają pieniądze to gospodarka się rozwija. Więc za czymś coś packniesz bez zastanowienia to puknij się dwa razy w czoło.

      • Rząd nie ma swoich pieniędzy! Rodzinom żyje się lepiej? Bo pracujący ciężko ludzie na nich się zrzucają! Nieroby i parole. To będzie właśnie ich prezydent. 34 nowe podatki kretynom wprowadzili takim jak ty, ale ty na wakacje jedziesz i do Pepco jak człowiek możesz iść, na tace więcej dać 🙈 to nie biedni odżyli tylko bezrobotni! Praca jest więc było ruszyć du..e a nie łapy po socjal wyciągać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here