Wspólne zabawy najmłodszych i seniorów

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Obchodzone niedawno Dni Babci i Dziadka były okazją do wspólnych spotkań najmłodszego i najstarszego pokolenia. Wczoraj w Domu Kultury maluchów z Przedszkola nr 1 gościli członkowie trzemeszeńskiego koła Polskiego Związku Emerytów i Rencistów.

Po przywitaniu wszystkich obecnych przez prezesa koła – Janinę Płuciennik, przed emerytami wystąpiły dzieci z grupy “Misie”.

Przedstawiły inscenizację o babci i dziadku oraz zatańczyły trzy tańce narodowe – poloneza, krakowiaka i kujawiaka.

Dzisiaj sala “Magnolii” w Bystrzycy była miejscem spotkania dzieci i starszych ze Stowarzyszenia Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalnego “Promyk”. Podobnie jak wczoraj, zaprezentowały się dzieci z Przedszkola nr 1. Tym razem jednak wystąpiły wszystkie grupy – każda z osobna przedstawiła swoje artystyczne umiejętności.

Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami zachęciły wszystkich obecnych do wspólnego śpiewu. W imieniu członków stowarzyszenia, podziękowania małym aktorom i ich paniom złożyła prezes Helena Strzelecka.

Zarówno wczoraj w DK, jak i dzisiaj w “Magnolii”, seniorzy wdzięczni za piękne występy nie zapomnieli obdarować swoich małych gości tym co lubią najbardziej – słodyczami.

10 Komentarze do Wspólne zabawy najmłodszych i seniorów

ogloszenia
 1. Ktoś napisał(a):

  Dzieciaki są super!!!! A Babcie jakie radosne!!!

 2. babcia napisał(a):

  Przedszkole u emerytów i rencistów pokazało wspaniały program. Takie małe dzieci a takie pojętne. Dziękuję dzieciom i paniom nauczycielkom za naukę tego wszystkiego. Można było się cieszyć i łezkę ze wzruszenia też uronić.

 3. ElectroSonic napisał(a):

  :):) i o to chodzi!!!BRAWO dzieci i dużo zdrowia dla babć i dziadków.:):):)

 4. XYZ napisał(a):

  Wielkie brawa dla maluchów i wielki podziękowania dla pań przedszkolanek:))Dużo zdrowia dla babć i dziadków:))

 5. senior + puchatek napisał(a):

  Seniorzy i maluchy ze starego przedszkola to mądre łączenie pokoleń. Oprócz pięknych występów jest wychowanie dzieci w szacunku dla starszych ludzi. Wszystkim seniorom się podobało. W tym świecie dzisiejszym takie wychowanie budzi nadzieję, że w przyszłości starsi nie pozostaną na marginesie. Szacunek i brawo dla kadry w przedszkolu.

 6. Młody napisał(a):

  Do Senior+ puchatek przestań sobie wazelinować, tym wpisem wyraźnie zidentyfikowałeś się jako pracownik Starego przedszkola i co sugerujesz, że w innym przedszkolu -to nie ma wychowania dzieci w szacunku dla starszych ludzi.Daj se spokój i nie bij piany, po co się tak nakręcasz, chcesz się dowartościować, ale nie dasz rady, strata czasu.

  • do Młodego napisał(a):

   O nowym przedszkolu były dobre wpisy, kiedy występowali na opłatku. Wtedy też były słowa podzięki i podziwu, A ty wtedy piany nie biłeś.
   Teraz jest mowa o innych dzieciach i o innym przedszkolu.
   WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ. I ze starego i z nowego przedszkola.
   Wycisz złe emocje.

 7. 75 LAT napisał(a):

  Obecne babcie i dziadkowie są bardziej przeciębiorczy, niż nie jeden młody człowiek, który z racji wygodnictwa, nieróbstwa potrzebuje wsparcia lub 500 +. Babcie i dziadkowie to jeszcze stara gwardia i nie przejmuj się dadzą sobie radę.

 8. 68 latka napisał(a):

  Ja lubię sobie obejrzeć występy dzieci, ludzi młodych, ale to nie znaczy, że mając 68 lat lub w przyszłości będę na marginesie-bo co? Obecnie jestem samowystarczalna tzn. ruszam się,spaceruję,powiem krótko lepiej się ruszam niż moja wnuczka, która ma dopiero 17 lat.Młodzi są w gorszej kondycji niż, ludzie starzy mający 70 czy 80 lat.Nas 60 -80 latków młodzi kanapowcy nie dościgną.

 9. stara napisał(a):

  Starsi zdrowi to na marginesie rzeczywiście nie są, bo jeszcze mogą młodych wyręczać z roboty. Margines to schorowani, niestety nie samowystarczalni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado