Strona główna Różne Wsparli trzemeszeńskich ratowników

Wsparli trzemeszeńskich ratowników

5044
11

„Gniezno dla Medyków” to promowana za pośrednictwem Facebooka akcja, mająca na celu wsparcie personelu pogotowia ratunkowego, przychodni i szpitali.

Jej organizatorzy – Oliwia i Artur – pojawili się dziś w Trzemesznie z artykułami dla miejscowych ratowników medycznych. Przywieźli środek do dezynfekcji rąk, chusteczki nawilżające, ręczniki papierowe, kawę, słodycze, wodę i napoje.

W najbliższych dniach załoga karetki otrzymać ma również maseczki, rękawice oraz kombinezony ochronne.

Akcję wspierają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Oprócz Trzemeszna transporty dotarły dziś do pogotowia w Gnieźnie, Witkowie i Kiszkowie, szpitala w Gnieźnie i Wrześni oraz przychodni „Amicor”.

Więcej informacji na profilu FB Gniezno dla Medyków.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

11 KOMENTARZE

 1. Brawo brawo!!
  Teraz nie na temat no ale…
  Szkoda że firma P…c nie dba o swoich pracowników nie dezynfekuje ( lub nie zapewnia środków do dezynfekcji) pulpitów dotykowych, klawiatur i myszek a także stacjonarnych krótkofalówek których używa każdy i każdy mówi prosto w nie no ale za to mamy zakaz witania sie…

 2. Jeśli się przedstawisz to zrobię to samo ale na początek mogę tylko powiedzieć że jesteś głu..
  ponieważ ja pracuje na jednym z działów tej firmy i to co wypisujesz to jedno wielkie kłamstwo wiele można by powiedzieć ale na pewno nie to co wypisujesz głu…

 3. Fajnie że otrzymali pakiet startowy o który powinno zadbać państwo
  Mam nadzieję że ochoczo będą pomagać wszystkim bez wyjątku nie patrząc za daleko na krańcu gminy i że w domu jest kierowca i samochód który sam ma zawieź chorego.

 4. Ale kawę, wodę i ręczniki to mogli kupić najtańsze i w ten sposób byłoby ich co najmniej trzykrotnie więcej i równie dobrze spełniłyby swoją funkcję.

 5. To jest troszkę żenujące by nie było dla służb medycznych podstawowych produktów i trzeba zbierać się i kupować 6 wód 8 puszek pepsi i kawe i dwa reczniczki -przeraża mnie to

  • Gdyby żądni kasy tak cen nie wyj…li w górę w ostatnim czasie to byłoby tego z 5 razy tyle. A to tylko podstawowe produkty. A po ile teraz są środki do dezynfekcji, maseczki i reszta??? Po 1000% drożej niż jeszcze 2tyg temu. I nie ma na nich daty produkcji z wczoraj, tylko to są stare zapasy. Oby się sprawdziło, że KARMA WRACA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj