Strona główna Kultura Włoska piosenka w Domu Kultury

Włoska piosenka w Domu Kultury

2883
11

Występ Thomasa Grotto – rodowitego Włocha zamieszkałego w Polsce – był kolejnym koncertem z cyklu „Cafe Kultura”. Występ zorganizowany w Domu Kultury z okazji Dnia Kobiet zgromadził tak dużą liczbę uczestników, że po raz kolejny sala okazała się za mała.

Z tego powodu niektóre osoby zrezygnowały nawet z udziału w koncercie. Piosenkarz jest laureatem wielu konkursów wokalnych, był między innymi finalistą programu „Szansa na Sukces”.

Artysta zaśpiewał największe włoskie przeboje, zachęcając przy tym do śpiewu publiczność.

W niektóre piosenki wplatał teksy po polsku, można było też posłuchać m.in. „Prześlicznej wiolonczelistki” Skaldów po włosku.

11 KOMENTARZE

  1. W przyszłości proponuje wprowadzić bezpłatne wejściówki i będzie orientacja jakim zainteresowaniem cieszy się impreza.

    • Przecież wstęp był wolny. Trzemeszno ma halę, to tam nie można było zrobić koncertu.? W takim domu kultury to można zrobić płatną małą imprezę A nie takie coś.. organizatorzy to chyba zrobili ten występ dla siebie A nie dla mieszkańców Trzemeszno. Gratuluję pustoglowia 🙂

  2. Nawet znakomity piosenkarz nie krył pewnie niezadowolenia że takie trzemeszno a taka sala,był poprzedniego dnia w Witkowie,miał porównanie

  3. Zapyziale nasze Trzemeszno. Co u nas jest co my mamy? Starą hale z wyglądu jak magazyn z czasów komuny. Spójrzcie na Mogilno, piękna hala, basen, lodowisko, piękna nowa biblioteka, kino, o parku przy jeziorze nie wspomnę. A my a u nas? Bez komentarza

  4. Jestem ciekaw jakie związki ma Włoch z Trzemesznem aby organizować tu taką kichę . Wyskakuje jakiś dziwny gość przed publikę i w rytmach rodzimego disco-polo udaje ,, WŁOSKĄ GWIAZDĘ ,, .
    Poziom występu porażający . RĘCE OPADAJĄ !!! .

    • Ty za to widać masz ścisłe związki z Trzemesznem, także czekamy na Twój występ. Zapewne wyjdziesz we fraku i zaprezentujesz jakieś górnolotne utwory własnej kompozycji, żeby były powiązane z naszym miastem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here