Strona główna Na sygnale Włamanie do sklepu w Niewolnie

Włamanie do sklepu w Niewolnie

7290
24

Dziś w nocy włamano się do jednego ze sklepów w Niewolnie. Na miejscu pracowali policjanci, w tym technik kryminalistyki.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 5:40. Łupem sprawców, którzy do budynku weszli siłowo przez drzwi, padł alkohol i wyroby tytoniowe. Straty oszacowano na 24 tysiące złotych.

Policjantka apeluje, aby osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, kontaktowali się z dyżurnym policji pod numerem telefonu 47-77-21-211 lub adresem e-mail: dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy policjanci.

24 KOMENTARZE

  • Myślisz że to ci sami złodzieje? To gratuluję wyobraźni. Od budowy to byli fachowcy A tu zwykli włamywacze którzy ukradli towar na chandel. Teraz wszystko zależy od nas samych przyjdzie ktoś z propozycją sprzedaży alkoholu lub papierosów. To zgłoś to na policję. Zauważysz że ktoś palił kręcone lub kręconym nie gardzil A teraz nagle stać go na lepsze to zgłoś to. W taki sposób ktoś prędzej czy później wpadnie. To samo się tyczy sprzedaży drogiego sprzętu budowlanego ktoś Ci coś zaproponuje to zgłoś to. No ale nikt tego nie zgłosi bo po co jak można zaoszczędzić od kilku do kilkaset złotych. To my tworzymy ta patologię A państwo do tego zmusza ludzi, bo gdyby dali zarobić uczciwą pracą to takie przypadki były by sporadyczne. Prywaciarze się dorabiają naszą krzywdą i taki gość myśli sobie po co mam zapierdzielac za grosze jak mogę zarobić więcej przez jedną noc, oczywiście ryzykuje utrata wolności, ale jak widać i to nie zniechęca ludzi do takiej desperacji.

   • Drogi Dddd,
    piszesz:”…państwo do tego zmusza ludzi, bo gdyby dali zarobić uczciwą pracą to takie przypadki były by sporadyczne. Prywaciarze się dorabiają naszą krzywdą i taki gość myśli sobie po co mam zapierdzielac za grosze jak mogę zarobić więcej przez jedną noc…”
    Nic prostszego: załóż własną firmę, zostań „prywaciarzem” i zatrudnij takich jak Ty- spragnionych uczciwego zarobku, wykorzystywanych przez dorabiających się na krzywdzie pracowników, krwiopijców.
    Powodzenia:-)
    Pozdrawiam
    TDi

    • a gdyby Dddd zatrudnil tych wlamywaczy z budow i zlodziejaszkow to moze tak dobrze by zarobili u niego ze nas by nie okradali ?????????/

    • Gdybym mial uklady to z pewnością firme jakąś bym otworzył i gdybym zarabial sporo to napewno czesc zyskow bym dzielil miedzy dobrymi pracownikami. Chodzi o to że prywaciarze mogliby się dorabiać małymi łyżkami i dać zarobić też pracownikowi. Dobrym przykladem byl jeden z prywaciarzy teraz już nie pamiętam który A nie chce w błąd wprowadzać, gdzie co roku wyłanial pracowinka roku i go nagradzał np. kupnem mieszkaniaale to byl wyjątek przez 2 lub 3 lata. W naszym kraju ludzie muszą się szybko nachapać bo już muszę sobie kupić samochód za pół miliona i blokować wszystkich na drodze gdzie popadnie. Tak robi popek on akurat te auto ma w leasingu. (TAK MYŚLĘ) Ale to nie zwalnia go z przepisów drogowych. Jadę sobie A ten cw…l zatrzymał się przede mną aby pogaduszki sobie urządzić jak następnym razem go zobaczę to od razu odpale kamerę i go na psy wydam ale do Poznania bo tu widzę układy ma. Wracając do tematu każdy jeden prywaciarz mógłby A nawet powinien część swoich zysków podzielić między pracowników wtedy taki pracownik z chęcią przyjdzie do pracy. Każdego jednego prywaciarze stać na to żeby płacił więcej, no ale to się im nie kalkuluje bo nie będzie za miesiąc nowego samochodu dla żony a potem nowego domu dla córki lub jachtu syna. Są ludzie którzy ciężka praca się dorobił A potem stopniowo coraz większe interesy robią i co z tego? Taka osoba tym bardziej powinna zrozumieć szarego człowieka i dać mu możliwość aby też więcej zarobił oczywiście swoją ciężka pracą, lecz w tych czasach można się jedynie dorobić garba.

     • No cóż – po tym co piszesz, od razu widać, żeś nigdy własnej działalności- a tym bardziej w większej skali, z pracownikami, nie prowadził.
      Ale mamy(?) wolny kraj- każdy może mówić i pisać( nawet jak kompletnie się na temacie nie zna) co chce- nawet dyrdymały.
      Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszego pozostawiania w błogostanie własnych fantazji gospodarczych
      TDi

     • Ty tak serio? Na zasadzie „te pieniądze nam się należały”. Prywatne przedsiębiorstwa to nie fundacje charytatywne. Ktoś zaczął działalność na własną rękę zapewne dlatego, że pracodawca mało płacił. Także nie becz tutaj, tylko bierz się za robotę u siebie. A jak Ci brak odwagi na zaczęcie własnej działalności to dymaj dalej u „prywaciaża”.

 1. „włamano się do jednego ze sklepów w Niewolnie”
  to ile sklepów jest w Niewolnie??? jednego z? czy jedynego? Bo to różnica, może i mało istotna w obliczu strat ale jednak zauważalna.

 2. I to się nazywa chamstwo każdy tylko myśli o sobie i dlatego mamy jak mamy. Tomasz Didymos jestes dla mnie zwyklym trolem ktory broni interesu prywaciarzy. Biedni ludzie ciężko charują aby jeden burak z drugim pana zgrywał. Pamiętajcie że to dzięki tym szarym pracownikom ludzie się dorabiają i gdyby nie oni to gówno by mieli. Kiedyś każdy beczał na komunę Ale wtedy szary pracownik miał pieniądze i zarabiał uczciwie A dyrektor miał tylko 3 pensje więcej od zwykłego pracownika, gdyby tak zrobić teraz to żyło by się lepiej tym na samym dole. I żeby nie było nie chodzi mi o to żeby ktoś płacił za darmo. Pracujesz to powinno Cię stać na kupno mieszkania czy samochodu (nowy samochodu) , nie pracujesz to nie masz nic. Tak to powinno to działać. Kopalnie plajtują i się nie opłaca wydobywać węgla A dlaczego A no dlatego że nie starczy dla prezesów po 300 tyś co miesiąc. Podobnie jest u prywaciarzy. Zarobek 10tys to za mało muszę mieć 100tys. To jest złodziejstwo biednych ludzi. A najlepsze jest to że jeden z drugim idzie do kościoła i udaje jaki on jest święty.

 3. Jak Ci tak źle to zmień robote roszczeniowy obiboku. Jakoś ludzie pracujący u prywaciarzy kupują mieszkania i nowe samochody i nie płaczą publicznie, że powinni zarabiać lepiej. Po Twoich wpisa widać, że najlepiej jakby Cie dyrektorem zaraz zrobili, a do pracy się nadajesz jak polonez do furmuły 1.

  • Cwioki tego nie zrozumieją. No ale szkoda nerwów na takich jak Ty. Obserwator pokaż mi ludzi którzy pracują u prywaciarza i kupują nowe samochody oraz mieszkania? No chyba że masz na myśli ludzi którzy są na wysokich stanowiskach u prywaciarzy to takich znam kilku, ale to jest igła w stogu siana i można takich na palcach policzyć. Pracuje i zarabiał no powiedzmy nie najgorzej pewnie mam większą pensję niż pracownicy biurowi w naszej gminie, ale nie stać mnie na nowe auto i 80% załogi nie ma nowego auta bo po prostu ich na to nie stać. Wybierasz albo mieszkanie i kredyt na 25lat albo nowe auto. A ja bym chciał aby w tym naszym głupim kraju każdego było stać na jedno jak i na drugie. Po wpisach do niektórych mogę stwierdzić jedno tacy jak oni walę żyć w czasach w których człowiek jest traktowany przedmiotowo jak zwierzę do wyzysku. Wola żyć w zaklamanym kraju, byc oszukiwanym na kazdym kroku i jest im z tym dobrze.

  • Do Obserwatora:
   „…a do pracy się nadajesz jak polonez do furmuły 1”
   🙂 🙂 🙂
   Dawno się tak nie uśmiałem…
   Pozdrawiam
   TDi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj